Monika Kaczorek Partner Mazars

Monika Kaczorek

Z firmą jest związana od 1994 roku. Monika Kaczorek jest biegłym rewidentem oraz doradcą podatkowym. Posiada rozległą wiedzę z zakresu zarówno polskich, jak i międzynarodowych standardów rachunkowości (MSR/MSSF, US GAAP).
Jest także doświadczonym specjalistą w zakresie międzynarodowych projektów Mazars związanych z audytem ustawowym, operacjami fuzji i przejęć oraz due diligence. Bierze udział w pracach ekip eksperckich w arbitrażach międzynarodowych. Jest prelegentem na licznych krajowych i międzynarodowych konferencjach i seminariach. W ciągu blisko 25 lat pracy w Mazars doradzała wielu polskim i międzynarodowym spółkom z różnych sektorów gospodarki, głównie instytucjom finansowym i spółkom giełdowym.

Monika Kaczorek pełni funkcję zastępcy prezesa Polskiej Rady Biegłych Rewidentów. Jest członkiem Krajowej Izby Doradców Podatkowych oraz Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Zasiada w kapitule konkursu the Best Annual Report organizowanego przez Instytut Rachunkowości i Podatków, którego celem jest promowanie firm przygotowujących najlepsze skonsolidowane raporty roczne sporządzone według MSSF/MSR (rynek regulowany) oraz według MSSF/MSR lub PSR (rynek NC) z punktu widzenia wartości użytkowej dla akcjonariuszy i inwestorów.

Chcesz wiedzieć więcej?

Strony związane z: Monika Kaczorek

O nas

Usługi

Branże

Aktualności