Usługi księgowe i kadrowo-płacowe

Mazars oferuje znacznie więcej aniżeli standardowe usługi księgowe. Oprócz przygotowania sprawozdań finansowych, nasza oferta obejmuje ogół usług składających się na zarządzanie finansami. Proponujemy również doradztwo w zakresie prowadzenia działalności i wewnętrznych procesów księgowych.

Powierzając nam prowadzenie księgowości lub korzystając z outsourcingu wybranych procesów księgowych, czy innych zadań, będą Państwo mogli w pełni skoncentrować się na tym, co jest dla Państwa najważniejsze – na Państwa podstawowej działalności. Zakres usług zostanie starannie dostosowany do Państwa potrzeb i oczekiwań. Mogą Państwo zlecić nam przygotowanie rocznych sprawozdań finansowych lub obsługę kadrowo-płacową, jak również skorzystać z naszych rozwiązań podatkowych.

Nasza oferta nie ogranicza się do bieżącego przekazywania danych finansowych. Aby oddać pełen obraz Państwa firmy i pomagać w jej rozwoju, dane finansowe przedstawimy w kontekście wskaźników i długookresowych trendów ekonomicznych.

Jesteśmy przygotowani, by służyć Państwu wsparciem długoterminowo – od początku istnienia Państwa firmy i na każdym etapie jej rozwoju. Współpraca z Mazars gwarantuje elastyczne rozwiązania i propozycję usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb i do rodzaju działalności, aby pomóc Państwu w osiągnięciu celów biznesowych.

W zależności od Państwa potrzeb i wielkości firmy, wsparciem będzie Państwu służył zespół ekspertów z różnych dziedzin.

Konsolidacja i sprawozdawczość

AOS 3 1600 per 500px.jpg
Nasi eksperci posiadają fachową wiedzą w zakresie konsolidacji danych finansowych i pomogą Państwu uzyskać precyzyjne informacje finansowe.

WIĘCEJ

Doradztwo i obsługa płac

AOS 1
Możemy pomóc Państwu w zakresie administracji płacowej.

WIĘCEJ

Dzielimy się wiedzą. Blog ekspertów Mazars

Eksperci Mazars 1600x700
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w obsłudze przedsiębiorstw z różnych sektorów i o różnej osobowości prawnej oferujemy pełen zakres usług m.in. w zakresie księgowości, obsługi kadrowo-płacowej oraz doradztwa podatkowego. Nasi eksperci chętnie dzielą się wiedzą na temat bieżących zagadnień, zmian w przepisach, a także odpowiadają na wiele nurtujących pytań związanych z prowadzeniem firmy.

WIĘCEJ

Chcesz wiedzieć więcej?

Publikacje

Outsourcing i usługi ksiegowe

Mazars oferuje rozwiązania szyte na miarę. Przejmiemy od Państwa niezbędny zakres obowiązków pozwalając Państwu i Państwa pracownikom skoncentrować się na głównej dziedzinie Waszej działalności, będącej Państwa podstawowym atutem.

Pobierz pdf 716,13 kB