Usługi doradztwa finansowego

Zespół doradztwa finansowego Mazars posiada niezbędne umiejętności i doświadczenie we wszystkich aspektach transakcji, w tym wycenie, analizie due diligence, finansach przedsiębiorstw oraz usługach forensic i dochodzeniach w sprawie nadużyć gospodarczych.

Przeprowadzamy przeglądy ksiąg oraz sprawdzamy zgodność z wymogami bankowymi i obowiązkami sprawozdawczymi. Klienci Mazars obejmują nabywców, sprzedających i finansistów.

Naszym celem jest nawiązanie długotrwałych relacji z klientem i zapewnienie kompetencji merytorycznych i zagwarantowanie pewności, której Państwo potrzebują. Możemy dostosować nasze usługi do konkretnej transakcji, jednocześnie zapewniając zgodność z przepisami i spełniając wymogi poufności i etyki.

W ramach grupy Mazars stworzyliśmy zespół ponad 200 ekspertów i 30 partnerów, którzy specjalizują się w świadczeniu usług dla dużych grup kapitałowych, spółek o średniej kapitalizacji i prywatnych inwestorów.

Nasi specjaliści doradztwa transakcyjnego mogą korzystać ze specjalistycznej wiedzy audytorów, doradców i ekspertów podatkowych w Europie, Azji, USA, Ameryce Łacińskiej, krajach Bliskiego Wschodu i w Afryce.

Jako w pełni zintegrowana organizacja możemy zapewnić usługi dostosowane do danej branży. Doświadczony partner nadzorujący realizację zlecenia zagwarantuje koordynację naszych usług i wybór zespołu, który jest najlepiej przygotowany do danego zadania.

Usługi transakcyjne

FAS 1 1600 per 500px.jpg
Nasze zespoły współpracują z Państwem, żeby przeprowadzić analizę finansową, która pomoże Państwu w podejmowaniu decyzji podczas krytycznych etapów projektu. Nasi specjaliści mają praktyczne doświadczenie, dzięki czemu mogą świadczyć Państwu najlepsze doradztwo przez cały czas transakcji.

WIĘCEJ

Wyceny

FAS 3
Nasze usługi doradztwa w zakresie wycen obejmują usługi transakcyjne, spory sądowe, sprawozdawczość finansową i usługi związane z wycenami podatkowymi na całym świecie. Nasz zespół ma bogate doświadczenie w realizacji wycen wysokiej jakości, efektywnych kosztowo i czasowo na dzisiejszych kompleksowych rynkach podatkowych i finansowych podlegających ciągłym zmianom.

WIĘCEJ

M&A / Finanse przedsiębiorstw

FAS 2
Nasi doradcy w zakresie fuzji i przejęć pomagają Państwu osiągać cele dzięki sprawdzonemu specjalistycznemu doradztwu i wsparciu na każdym etapie projektu. Jeżeli pragną Państwo pozyskać fundusze, nabyć przedsiębiorstwo lub je zbyć, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu rozwiązania dostosowane do Państwa potrzeb dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas transakcji na całym świecie w różnych sektorach.

WIĘCEJ

Usługi Forensic i Dochodzeń w sprawie Nadużyć Gospodarczych

FAS 1
Nasz Dział Forensic i Dochodzeń w sprawie Nadużyć Gospodarczych oferuje szeroki zakres usług na całym świecie. Nasz zespół ma duże doświadczenie w realizacji dochodzeń wysokiej jakości, terminowo i efektywnie kosztowo, świadczeniU doradztwa, ekspertyz i zeznań biegłych w zakresie kwestii finansowych i księgowych.

WIĘCEJ

Globalne finansowanie infrastruktury

FAS 3 1600 per 500px.jpg
Mazars ma ponad 120 ekspertów od modelowania finansowego w Londynie, Paryżu, Nowym Jorku, Johannesburgu i Delhi. Nasz wielodyscyplinarny zespół pracował przy wielu najbardziej ekscytujących i przełomowych projektach na świecie. Korzystając z prawdziwie globalnej platformy w 79 krajach i z różnorodnego doświadczenia specjalistów w zakresie finansowania projektów inwestycyjnych, ubezpieczeń, wycen i doradztwa transakcyjnego, możemy pomagać naszym klientom tam, gdzie są lub gdzie znajdują się ich interesy inwestycyjne.

WIĘCEJ

Chcesz wiedzieć więcej?