VAT, akcyza oraz cło

Nasi doświadczeni doradcy podatkowi oraz specjaliści z zakresu podatków pośrednich, gwarantują kompleksową obsługę prawnopodatkową, opartą na gruntowej wiedzy oraz szerokiej znajomości praktyki orzeczniczej organów podatkowych i sądów.

Cechuje nas indywidualne i racjonalne podejście do każdego problemu; potrafimy w dostępny sposób zaznajomić podatnika z zaistniałą problematyką.

Doradzamy podmiotom z różnych branż gospodarczych, w tym firmom zarejestrowanym dla celów VAT w Polsce, ale niemających tutaj siedziby działalności gospodarczej. Dzięki temu jesteśmy w stanie spojrzeć na podatek VAT w sposób kompleksowy i zaproponować naszym Klientom optymalne rozwiązania. Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje m.in. przeprowadzanie audytów podatkowych, sporządzanie opinii i ekspertyz oraz udzielania bieżących konsultacji podatkowych.

Do Państwa dyspozycji pozostają eksperci podatkowi cenieni nie tylko jako doradcy, lecz również jako autorzy publikacji w prasie specjalistycznej oraz wykładowcy.