Podatki

Mazars jest globalną, zintegrowaną firmą obecną na największych rynkach świata. Dzięki naszej międzynarodowej obecności rozumiemy złożoność systemów podatkowych we współczesnej globalnej gospodarce.

Świadczymy usługi doradcze zarówno w zakresie podatków lokalnych, jak i międzynarodowych. Współpracujemy z globalnymi przedsiębiorstwami prywatnymi jak również europejskimi spółkami notowanymi na giełdach, ale także z przedsiębiorstwami krajowymi i wybranymi klientami indywidualnymi.

Niezależnie od miejsca prowadzenia działalności, jesteśmy gotowi służyć Państwu naszą wiedzą.

Oferujemy doradztwo w zakresie zgodności podatkowej oraz inne usługi doradztwa podatkowego świadczone przez nasze (między)narodowe zespoły doradztwa podatkowego. Jesteśmy przygotowani, by służyć Państwu specjalistyczną pomocą, jeśli chodzi o fuzje i przejęcia, ceny transferowe czy nowe operacje finansowe za granicą. Łączymy tę wiedzę z praktyką Grupy Mazars w zakresie orzecznictwa europejskich sądów i doświadczeniem w międzynarodowych transakcjach na rynku nieruchomości.

Eksperci Mazars mogą pomóc Państwu, m.in.:

  • Ustalić optymalną pod względem podatkowym formę prowadzenia działalności za granicą,
  • Ustalić sposób finansowania Państwa działalności za granicą przy zastosowaniu krajowych przepisów prawa podatkowego,
  • Zarządzać efektywną stopą podatku i koordynacją transakcji w czasie,
  • Dostarczyć usługi w zakresie doradztwa podatkowego dla obywateli zagranicznych oddelegowanych do pracy w Polsce

Chcesz wiedzieć więcej?

VAT, akcyza oraz cło

Generic 7 1600 per 500px.jpg
Nasi doświadczeni doradcy podatkowi oraz specjaliści z zakresu podatków pośrednich, gwarantują kompleksową obsługę prawnopodatkową, opartą na gruntowej wiedzy oraz szerokiej znajomości praktyki orzeczniczej organów podatkowych i sądów.

WIĘCEJ

Szkolenia

Training 1086 202.png
Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych Klientów organizujemy zarówno cykliczne konferencje skierowane do szerokiego grona odbiorców, na których prezentujemy aktualne trendy z orzecznictwa oraz praktyki organów podatkowych oraz problematyczne zagadnienia, z którymi stykamy się wspierając działalność przedsiębiorców.

WIĘCEJ