Globalne finansowanie infrastruktury

Mazars ma ponad 120 ekspertów od modelowania finansowego w Londynie, Paryżu, Nowym Jorku, Johannesburgu i Delhi. Nasz wielodyscyplinarny zespół pracował przy wielu najbardziej ekscytujących i przełomowych projektach na świecie. Korzystając z prawdziwie globalnej platformy w 79 krajach i z różnorodnego doświadczenia specjalistów w zakresie finansowania projektów inwestycyjnych, ubezpieczeń, wycen i doradztwa transakcyjnego, możemy pomagać naszym klientom tam, gdzie są lub gdzie znajdują się ich interesy inwestycyjne.

Modele finansowe są kluczowe dla decyzji biznesowych, a każdy błąd niesie wielkie ryzyko dla wszystkich interesariuszy. Wspólnie z klientami opracowujemy dopasowane do ich potrzeb modele finansowe, które są transparentne, solidne i elastyczne. Ponadto badamy modele klienta, aby zapewnić rzetelność i analityczne spostrzeżenia, zanim będzie za późno i zostanie podjęta zła decyzja strategiczna.

Główne korzyści z naszych usług

  • Przenikliwi eksperci ds. transakcji, którzy przedstawiają pragmatyczne zalecenia.
  • Pracują zgodnie z Państwa harmonogramem, spełniają oczekiwania Państwa interesariuszy i potrafią mówić językiem Państwa partnerów finansowych i inwestycyjnych.
  • Międzynarodowy zespół, który stosuje najlepsze praktyki w tej dziedzinie do wszystkich transakcji.

Usługi

  • Audyt modelu: Zaufany doradca z doświadczeniem w zakresie projektów międzynarodowych, wiarygodnością wśród finansistów i globalną skalą działania, umiejący realizować duże i kompleksowe zlecenia.
  • Opracowywanie modeli finansowych: Korzystając z najlepszej metodologii modelowania finansowego Corality®, opracowujemy solidne, elastyczne i profesjonalnie się prezentujące modele finansowe dostosowane do specyficznych potrzeb klientów.
  • Usługi wyceny: Opierając się na naszym międzynarodowym doświadczeniu w transakcjach, dostarczamy wnikliwe raporty z najnowszymi benchmarkami globalnymi dla funduszy, rządu, deweloperów i inwestorów.
  • Doradztwo w zakresie transakcji infrastrukturalnych: Wsparcie w przetargach, nabyciu, dezinwestycji i procesach finansowania za pomocą analiz handlowych, zarządzania procesami, due diligence, komunikacji z inwestorami i innych usług transakcyjnych.
  • Szkolenia: Przeprowadzamy szkolenia na temat modelowania finansowego dostosowane do potrzeb na podstawie doświadczenia z rzeczywistych projektów, specjalizacji branżowej i metodologii modelowania finansowego Corality®.