Russian Desk

Russian Desk to zespół specjalistów, który powołany został przez Mazars w Polsce by wspierać przedsiębiorców rosyjskich działających w Polsce oraz pomóc polskim klientom chcącym założyć firmę lub rozwinąć swoją działalność odnieść sukces w Rosji.

Czy potrzebują Państwo wsparcia i porady w zakresie prowadzenia działalności w Rosji?

Czy pracują Państwo w firmie rosyjskiej, której działalność chcieliby Państwo przenieść na polski rynek?

Dysponując specjalistyczną wiedzą oraz dużym doświadczeniem, możemy Państwu w tym pomóc.

Nasz zespół Russian Desk tworzą doświadczeni specjaliści w zakresie rachunkowości, doradztwa podatkowego oraz consultingu dysponujący wiedzą na temat specyfiki prowadzenia działalności w Federacji Rosyjskiej oraz jej systemu podatkowego. Poprzez znajomość polskiego oraz rosyjskiego środowiska gospodarczego, są oni w stanie zaoferować Państwu kompleksowe usługi dopasowane do Państwa potrzeb.

Zarówno w Polsce jak i w Rosji zebraliśmy zespół doradców, którzy znają języki i specjalizują się w kwestiach finansowych, prawnych, podatkowych i księgowych. Wystarczy, że skontaktują się Państwo z zespołem Russian Desk, a zaoszczędzą czas i energię na poszukiwanie odpowiednich organów lub firm oferujących usługi doradcze w Rosji.

Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się jak możemy Państwu pomóc przy zakładaniu firmy w Rosji, prosimy o kontakt.

Chcesz wiedzieć więcej?

Publikacje

Business and Taxation Guide 1600x700.png

Business and Taxation Guide to Poland

The Polish market offers foreign investors some very interesting opportunities. To encourage inward investment, both foreign and local entrepreneurs may benefit from a large variety of favourable European or Polish government assistance programmes, including tax breaks and direct grants.

Pobierz pdf 1,09 MB