Audyt i usługi poświadczające

Wzrost popytu na rzetelne informacje finansowe przyczynił się do wzrostu zainteresowania usługami audytorskimi i poświadczającymi.

W Mazars naszym głównym celem jest dostarczenie klientom jasnego obrazu ich strategii korporacyjnej, procesów biznesowych i raportów finansowych. Oferujemy całą gamę usług w zakresie audytu, sprawozdawczości, nadzoru i zarządzania ryzykiem.

Podnosimy poprzeczkę, jeśli chodzi o jakość, ponieważ wiemy, jak ważne są rzetelne informacje. Dlatego pomagamy w zarządzaniu ryzykiem operacyjnym i finansowym oraz zapewnieniu, aby procesy w Państwa organizacji przebiegały w sposób bardziej efektywny. Jesteśmy po to, żeby wspierać naszych klientów i pomagać im w podejmowaniu właściwych decyzji biznesowych.

Mazars jest dobrze znany na całym świecie. Jesteśmy specjalistami w zakresie audytu dla sektora ubezpieczeniowego, bankowego, przemysłu i usług – jak również dla organizacji i stowarzyszeń publicznych.

Audyt wewnętrzny

Audit 2 1600 per 900px.jpg
Zespół Mazars ds. audytu wewnętrznego ma rozległe doświadczenie zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym. Opracowaliśmy naszą własną metodologię audytu wewnętrznego opartą na ocenie ryzyka.

WIĘCEJ

Audyt finansowy

Audit 4 1600 per 500px.jpg
Audyt finansowy polega przede wszystkim na dostarczaniu wiarygodnej informacji finansowej, ale w Mazars idziemy o krok dalej. Możemy nie tylko sprawdzić, czy cyfry się zgadzają, ale także doradzić w kwestii spójności i rzetelności informacji finansowych.

WIĘCEJ

Powiązane strony

Ethic et technical exellence 3 1600 per 500px.jpg

Koronawirus a sprawozdania finansowe za 2019 rok

Nie ulega wątpliwości, że pandemia koronawirusa SARS-Cov-2 będzie miała negatywny wpływ na działalność wielu podmiotów. Wpływ ten, trudny obecnie do oszacowania, stawia spółki w sytuacji niepewności, a nawet może zagrażać kontynuacji ich działalności.