Audyt i usługi poświadczające

Wzrost popytu na rzetelne informacje finansowe przyczynił się do wzrostu zainteresowania usługami audytorskimi i poświadczającymi.

W Mazars naszym głównym celem jest dostarczenie klientom jasnego obrazu ich strategii korporacyjnej, procesów biznesowych i raportów finansowych. Oferujemy całą gamę usług w zakresie audytu, sprawozdawczości, nadzoru i zarządzania ryzykiem.

Podnosimy poprzeczkę, jeśli chodzi o jakość, ponieważ wiemy, jak ważne są rzetelne informacje. Dlatego pomagamy w zarządzaniu ryzykiem operacyjnym i finansowym oraz zapewnieniu, aby procesy w Państwa organizacji przebiegały w sposób bardziej efektywny. Jesteśmy po to, żeby wspierać naszych klientów i pomagać im w podejmowaniu właściwych decyzji biznesowych.

Mazars jest dobrze znany na całym świecie. Jesteśmy specjalistami w zakresie audytu dla sektora ubezpieczeniowego, bankowego, przemysłu i usług – jak również dla organizacji i stowarzyszeń publicznych.

Audyt wewnętrzny

Audit 2 1600 per 900px.jpg
Zespół Mazars ds. audytu wewnętrznego ma rozległe doświadczenie zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym. Opracowaliśmy naszą własną metodologię audytu wewnętrznego opartą na ocenie ryzyka.

WIĘCEJ

Audyt finansowy

Audit 4 1600 per 500px.jpg
Audyt finansowy polega przede wszystkim na dostarczaniu wiarygodnej informacji finansowej, ale w Mazars idziemy o krok dalej. Możemy nie tylko sprawdzić, czy cyfry się zgadzają, ale także doradzić w kwestii spójności i rzetelności informacji finansowych.

WIĘCEJ

Chcesz wiedzieć więcej?

Powiązane strony

ISAs-1086x202.jpeg

Nowy raport z badania wg MSB

Raport z badania jest końcowym efektem procesu audytu. Wielu użytkowników sprawozdań finansowych i interesariuszy sygnalizowało, że chciałoby otrzymywać raport z badania zawierający więcej istotnych informacji o spółkach. Rosła krytyka standardowych sformułowań i zapotrzebowanie na bardziej przejrzyste i dostosowane do indywidualnej sytuacji spółki raporty z badania.

Pobierz pdf 1,38 MB

Our values1086x202

Mazars 5. firmą audytorską w Polsce

Mazars zajmuje 5. pozycję na rynku usług audytorskich w Polsce według Rankingu firm audytorskich wg przychodów z audytu opublikowanego przez dziennik „Rzeczpospolita” w dniu 17 kwietnia 2018 roku oraz awansował na 7. miejsce w Rankingu firm audytujących spółki giełdowe Gazety Giełdy i Inwestorów "Parkiet”.