Usługi księgowe i finansowe

Zlecając Mazars część zadań księgowych i finansowych, mogą Państwo odciążyć swój zespół od codziennych obowiązków administracyjnych tak, aby Państwa pracownicy mogli skoncentrować się na wypełnianiu kluczowych zadań w firmie.

Jeśli nie dysponują Państwo wystarczającym personelem, oddelegujemy naszych specjalistów, którzy wesprą Państwa dział finansowo-księgowy. W zależności od zapotrzebowania, możemy zapewnić Państwu wsparcie ze strony osób z doświadczeniem menedżerskim (w tym głównych księgowych), które będą wykonywać pracę w siedzibie Państwa spółki lub realizować kompleksowe projekty w naszym biurze.

Pomoc w realizacji terminowych zadań wymagających znajomości odpowiednich regulacji prawnych oraz zapewnienie ciągłości pracy Państwa działowi finansowo-księgowemu to główna zaleta usług gwarantowanych przez Mazars.

Doradztwo podatkowe

Doradcy podatkowi Mazars będą służyć wsparciem w kwestiach podatkowych (PIT, CIT i VAT) oraz pomogą w ustaleniu odpowiedniej struktury przy współpracy z urzędami skarbowymi.

Prowadzenie ksiąg rachunkowych i wypełnianie obowiązków podatkowych

Jeśli potrzebują Państwo pomocy przy prowadzeniu ksiąg, możemy zapewnić dotrzymanie miesięcznych i rocznych terminów, optymalizując koszty i czas. Mogą Państwo liczyć na nasze regularne wsparcie zarówno w kwestiach związanych z bieżącym prowadzeniem ksiąg, przygotowaniem sprawozdań finansowych, jak i przeglądami ksiąg na koniec roku.

Doradztwo rachunkowe i finansowe

Mazars zatrudnia wysoko wykwalifikowanych specjalistów – biegłych rewidentów oraz pracowników posiadających uprawnienia Ministerstwa Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Wspomagają ich licencjonowani doradcy podatkowi Mazars.

Share