Russian Desk

Russian Desk to zespół specjalistów, który powołany został przez Mazars w Polsce by wspierać przedsiębiorców rosyjskich działających w Polsce oraz pomóc polskim klientom chcącym założyć firmę lub rozwinąć swoją działalność odnieść sukces w Rosji.

Czy potrzebują Państwo wsparcia i porady w zakresie prowadzenia działalności w Rosji?

Czy pracują Państwo w firmie rosyjskiej, której działalność chcieliby Państwo przenieść na polski rynek?

Dysponując specjalistyczną wiedzą oraz dużym doświadczeniem, możemy Państwu w tym pomóc.

Nasz zespół Russian Desk tworzą doświadczeni specjaliści w zakresie rachunkowości, doradztwa podatkowego oraz consultingu dysponujący wiedzą na temat specyfiki prowadzenia działalności w Federacji Rosyjskiej oraz jej systemu podatkowego. Poprzez znajomość polskiego oraz rosyjskiego środowiska gospodarczego, są oni w stanie zaoferować Państwu kompleksowe usługi dopasowane do Państwa potrzeb.

Zarówno w Polsce jak i w Rosji zebraliśmy zespół doradców, którzy znają języki i specjalizują się w kwestiach finansowych, prawnych, podatkowych i księgowych. Wystarczy, że skontaktują się Państwo z zespołem Russian Desk, a zaoszczędzą czas i energię na poszukiwanie odpowiednich organów lub firm oferujących usługi doradcze w Rosji.

Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się jak możemy Państwu pomóc przy zakładaniu firmy w Rosji, prosimy o kontakt.

Chcesz wiedzieć więcej?

Publikacje

business_and_taxation_guide_to_poland_cover_2_1086x202

Business and Taxation Guide to Poland

The Polish market offers foreign investors some very interesting opportunities. To encourage inward investment, both foreign and local entrepreneurs may benefit from a large variety of favourable European or Polish government assistance programmes, including tax breaks and direct grants.

Pobierz pdf 1,09 MB