Audyt i usługi poświadczające

Wzrost popytu na rzetelne informacje finansowe przyczynił się do wzrostu zainteresowania usługami audytorskimi i poświadczającymi.

W Mazars naszym głównym celem jest dostarczenie klientom jasnego obrazu ich strategii korporacyjnej, procesów biznesowych i raportów finansowych. Oferujemy całą gamę usług w zakresie audytu, sprawozdawczości, nadzoru i zarządzania ryzykiem.

Podnosimy poprzeczkę, jeśli chodzi o jakość, ponieważ wiemy, jak ważne są rzetelne informacje. Dlatego pomagamy w zarządzaniu ryzykiem operacyjnym i finansowym oraz zapewnieniu, aby procesy w Państwa organizacji przebiegały w sposób bardziej efektywny. Jesteśmy po to, żeby wspierać naszych klientów i pomagać im w podejmowaniu właściwych decyzji biznesowych.

Mazars jest dobrze znany na całym świecie. Jesteśmy specjalistami w zakresie audytu dla sektora ubezpieczeniowego, bankowego, przemysłu i usług – jak również dla organizacji i stowarzyszeń publicznych.

Audyt wewnętrzny

Zespół Mazars ds. audytu wewnętrznego ma rozległe doświadczenie zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym. Opracowaliśmy naszą własną metodologię audytu wewnętrznego opartą na ocenie ryzyka.

Audyt finansowy

Audyt finansowy polega przede wszystkim na dostarczaniu wiarygodnej informacji finansowej, ale w Mazars idziemy o krok dalej. Możemy nie tylko sprawdzić, czy cyfry się zgadzają, ale także doradzić w kwestii spójności i rzetelności informacji finansowych.

Share