Raport z działalności: wymóg korporacyjny czy niezbędne źródło informacji?

Czy zestawienia, raporty biznesowe i sprawozdania finansowe stanowią prawdziwe źródło wiedzy o firmie? Czy przekazywane w nich, zgodnie z wymogami regulatorów informacje, mogą być przydatne? Na co zwrócić uwagę przeglądając sprawozdania z działalności i sprawozdania finansowe?

Serdecznie zapraszamy na śniadanie biznesowe z cyklu "Warszawskie Spotkania Firm" pt:

Raport z działalności:

wymóg korporacyjny czy niezbędne źródło informacji?

Spotkanie odbędzie się w środę, 12 marca 2014 r. o godz. 8.30 w siedzibie firmy Mazars, przy ul. Pięknej 18 w Warszawie.

Naszym gościem specjalnym będzie tym razem

Pani Małgorzata Gula – Prezes Instytutu Rachunkowości i Podatków – organizatora konkursu na najlepszy raport roczny – „Best Annual Report” oraz

Pan Piotr Dubno – Ekspert w dziedzinie sprawozdań z działalności i rynków kapitałowych. Zasiadał w radach nadzorczych i zarządach m.in. Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, PLL LOT S.A., PKO/Credit Swiss TFI, Bakalland S.A., Totalizatora Sportowego S.A. Był doradcą ministra finansów Leszka Balcerowicza.

Jak zwykle debatę poprowadzą : Michel KIVIATKOWSKI  – Partner Zarządzający i Prezes Mazars w Polsce oraz Daniel TEBOUL  – Dyrektor firmy Cryptone. Zapewniamy tłumaczenie symultaniczne na jęz. polski.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie przybycia do 7 marca pod adresem e-mail: communication@mazars.pl lub telefonicznie: 22 25 55 200.

Warsaw Stock Exchange

"The Best Annual Report 2012" – znamy zwycięzców

Już po raz ósmy Instytut Rachunkowości i Podatków ogłosił wyniki konkursu „The Best Annual Report 2012”. Mazars był partnerem merytorycznym konkursu oraz partnerem gali finałowej, która zgromadziła ponad 160 przedstawicieli zarządów i działów finansowych spółek giełdowych.