Warszawskie Spotkania Firm

"Warszawskie Spotkania Firm” to cykl śniadań biznesowych - nieformalnych spotkań szefów polskich i międzynarodowych firm i ich poszczególnych departamentów, podczas których poruszane są ważne tematy z dziedziny zarządzania przedsiębiorstwem. Organizatorami spotkań są Mazars w Polsce i firma Cryptone.

Idea organizacji cyklu „Warszawskie Spotkania Firm” powstała w 2000 roku, a jej pierwotnym zamysłem było gromadzenie szefów francuskich firm wokół tematyki związanej z realiami polskiego rynku. Z czasem formuła śniadań przedsiębiorstw uległa przemianom.
Spotkania odbywają się w siedzibie Mazars w Warszawie przy ul. Pięknej 18. Zazwyczaj trwają 1,5 godziny.

"Warszawskie Spotkania Firm" są imprezą bezpłatną, ale zamkniętą. Jeżeli chcieliby Państwo otrzymać zaproszenie lub uzyskać więcej informacji na temat cyklu śniadań biznesowych uprzejmie prosimy o kontakt z Działem Komunikacji i Marketingu.

Bilans 2018, Perspektywy 2019

Serdecznie zapraszamy do udziału w najbliższym śniadaniu biznesowym z cyklu "Warszawskie Spotkania Firm", które odbędzie się 23 stycznia 2019 r. o godz. 8:30 w siedzibie firmy Mazars, przy ulicy Pięknej 18 w Warszawie.

Partnerstwo Publiczno-Prywatne

Serdecznie zapraszamy do udziału w najbliższym śniadaniu biznesowym z cyklu "Warszawskie Spotkania Firm", podczas którego będziemy dyskutować na temat:

Skuteczna argumentacja werbalna

Każdego dnia mamy okazję przekonywać innych do swojego zdania, pomysłu, swojej racji. Sztuka argumentowania jest zatem codziennym elementem naszej komunikacji. Jednak w przypadku wystąpień publicznych warto się dobrze przygotować do konfrontacji z publicznością by osiągnąć zamierzone cele.

Share