VI Kongres CFO Spółek Giełdowych SEG

W imieniu Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych mamy przyjemność zaprosić do udziału w VI Kongresie CFO Spółek Giełdowych SEG. Kongres odbędzie się w dniach 25-26 października 2017 roku w Centrum Kongresowym Hotelu Warszawianka w Jachrance.

Jest to kolejne cyklicznie planowane wydarzenie organizowane w ramach misji edukacyjnej SEG, podczas którego będą mogli Państwo wymienić się doświadczeniami dotyczącymi pracy CFO spółek giełdowych oraz zdobyć wiedzę pomocną w zarządzaniu spółką.

Program wydarzenia

Dwudniowe spotkanie w gronie CFO czołowych spółek giełdowych rozpoczną cztery dyskusje panelowe, podczas których zastanowimy się nad strategią finansowania rozwoju spółki giełdowej (nowe możliwości finansowania, sprawne i tanie przejmowanie konkurencji, ekspansja geograficzna i wzdłuż łańcucha dostaw, nowe modele biznesowe), nowymi wyzwaniami podatkowymi (zmiany regulacyjne i mentalne, cyfryzacja dokumentacji podatkowej, jednolity Plik Kontrolny - szanse i zagrożenia, jak bezpiecznie płacić podatki), zarządzaniem ryzykiem w spółce giełdowej (nowe zagrożenia związane z ryzykiem walutowym, ryzyka specyficzne dla spółki giełdowej, ryzyka indukowane przez fakt notowania, fintech i regtech sposobami mitygacji ryzyk finansowych i regulacyjnych) oraz aspektami cyfryzacji (cyfrowa transformacja, short-termism a strategia cyfryzacji, zarządzanie zmianą dzięki wykorzystaniu deep data, oszczędzanie przez cyfrowanie). W panelach udział wezmą eksperci oraz CFO, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami w tym zakresie.

Monika Kaczorek, Partner, Wiceprezes Zarządu Mazars Audyt Sp. z o.o. weźmie udział w dyskusji panelowej i podzieli się spostrzeżeniami na temat zarządzania ryzykiem w spółce giełdowej.

Drugiego dnia Kongresu odbędzie się cykl warsztatów tematycznych, które pozwolą Państwu zdobyć bardzo narzędziową wiedzę, ułatwiającą podejmowanie codziennych wyzwań. Zajęcia praktyczne umożliwią również dyskusję w kameralnym gronie z udziałem ekspertów rynku. Po lunchu odbędzie się debata związana z finansowymi implikacjami zmian regulacyjnych (koszty compliance i non-compliance, jak podnieść konkurencyjność dzięki raportowaniu niefinansowemu, nowe obowiązki członków władz spółek giełdowych, minimalizacja ryzyka emitenta i powiązanych osób fizycznych).

Dodatkowe informacje:

Więcej informacji na temat Kongresu znajdą Państwo na stronie SEG.

Share