Szkolenie | VAT: Aktualne problemy oraz planowane zmiany w podatku od towarów i usług

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu „VAT: Aktualne problemy oraz planowane zmiany w podatku od towarów i usług”, które odbędzie się w środę, 16 maja 2018 r. w siedzibie Mazars w Warszawie przy ul. Pięknej 18.

Zmiany przepisów dotyczących podatku VAT, które weszły w życie w bieżącym roku, budzą szereg wątpliwości i sprawiają trudności w interpretacji, natomiast planowane zmiany, które wejdą w życie w najbliższych miesiącach lub na przełomie 2018 i 2019 roku mogą być niejednoznacznie rozumiane.

Celem szkolenia będzie przedstawienie aktualnych rozwiązań w zakresie VAT oraz zaprezentowanie głównych planowanych zmian w podatku od towarów i usług.  

Podczas szkolenia zostaną poruszone następujące kwestie:

  • Mechanizm podzielonej płatności - split payment - co oznacza?
  • Zwrot na rachunek rozliczeniowy
  • Wykaz podatników VAT czynnych.
  • Aktualne problemy w podatku od towarów i usług
  • Omówienie ostanich interpretacji/orzeczeń w zakresie VAT.
  • Projektowane zmiany w VAT na 2018/2019 r., w tym dotyczące kas rejestrujących

Wykład poprowadzi Kinga Baran, Doradca podatkowy, Dyrektor Działu Doradztwa Podatkowego Mazars.

Do kogo adresowane jest szkolenie?

Do udziału w spotkaniu zapraszamy dyrektorów finansowych, główne księgowe, osoby zajmujące się rozliczeniami podatkowymi w firmach, a także osoby zainteresowane pozyskaniem wiedzy na temat zmian w przepisach dotyczących podatku od towarów i usług, które wejdą w życie w 2018 i 2019 roku. 

Dodatkowe informacje:

Zgłoszenia prosimy przesyłać do dnia 10 maja 2018 r. na adres mailowy n.kmiec@mazars.pl. Warunki uczestnictwa w szkoleniu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są w w poniższym dokumencie.

Downloads

Share