Biznesuj bezpiecznie: e-warsztaty

„Biznesuj bezpiecznie: e-warsztaty” to cykl webinariów zorganizowanych przez firmy doradczo-usługowe z różnych branż z myślą o małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach.

Wiosną 2018 roku, przedsiębiorcy mieli okazję uczestniczyć w e-warsztatach zorganizowanych przez sześciu znanych na polskim rynku partnerów: spółkę faktoringową BGŻ BNP Paribas Faktoring, Bank BGŻ BNP Paribas, administratora bezpieczeństwa informacji DPAG – Data Protection Advisory Group, lidera w zarządzaniu ryzykiem, pośrednictwie ubezpieczeniowym i reasekuracyjnym - AON, firmę audytorsko-doradczą Mazars oraz Kancelarię Adwokacką PJ Legal.

Partnerzy przygotowali wspólny projekt webinariów, podczas którego przekazali firmom aktualną wiedzę związaną z faktoringiem, ochroną danych osobowych, ubezpieczeniami, podatkami i prawem. To niepowtarzalna okazja na uzyskanie wiedzy bez potrzeby wychodzenia z siedziby firmy, a nawet z domu, ponieważ na webinaria właściciele firm, członkowie zarządów, główne księgowe i inne zainteresowane osoby mogły zalogować się zarówno z laptopów, telefonów komórkowych, tabletów - z każdego miejsca na ziemi. 

Kinga Baran, Dyrektor Działu Doradztwa Podatkowego Mazars wraz z Jackiem Jackowskim - Dyrektorem Departamentu Produktów Cash Management, Implementacji oraz Bankowości Elektronicznej w Banku BGŻ BNP Paribas, 8 maja 2018 r  poprowadzili wykład na temat mechanizmu podzielonej płatności (split payment), podczas którego przedstawili m.in. praktyczne skutki zmian oraz wskażą, w jaki sposób się do nich przygotować.

Nagrania wszystkich webinariów są dostępne na stronie internetowej wydarzenia. Zapraszamy!

Share