Konferencje

Mazars bierze aktywny udział w życiu gospodarczym.
Nasi eksperci są prelegantami na licznych konferencjach i seminariach.

Pologne - Un marché dynamique et ouvert

Mazars jest partnerem konferencji organizowane przez Business France „Pologne - Un marché dynamique et ouvert”, która odbędzie się w dniu 23 marca 2018 roku w siedzibie Senatu Republiki Francuskiej w Paryżu.

XIII Doroczna Konferencja Rachunkowości

W imieniu Stowarzyszenia Księgowych w Polsce serdecznie zapraszamy Państwa na XIII Doroczną Konferencję Rachunkowości, organizowaną we współpracy z Mazars. Konferencja odbędzie się w dniach 26-29 listopada 2017 r. w Hotelu Mercure Kasprowy w Zakopanem.

VI Kongres CFO Spółek Giełdowych SEG

W imieniu Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych mamy przyjemność zaprosić do udziału w VI Kongresie CFO Spółek Giełdowych SEG. Kongres odbędzie się w dniach 25-26 października 2017 roku w Centrum Kongresowym Hotelu Warszawianka w Jachrance.

II Polskie Forum Outsourcingu

Serdecznie zapraszamy na II Polskie Forum Outsourcingu organizowane przez Puls Biznesu, które odbędzie się w dniach 26-27 września w Centrum Konferencyjnym NIMBUS w Warszawie. Podczas wydarzenia poruszone zostaną najważniejsze kwestie trapiące rynek usług outsourcingowych oraz przedstawione zostaną najlepsze i najefektywniejsze wdrożenia z naszego rodzimego rynku.

BIZNES versus FISKUS – FINANSE I PODATKI

Jako partner wydarzenia serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Forum Podatkowo-Finansowego „BIZNES versus FISKUS – FINANSE I PODATKI” organizowanego przez Movida Conferences w dniach 6-8 czerwca 2017 roku w Warszawie.

Warsztaty | Chiny: praktyczne aspekty współpracy

Mazars ma przyjemność zaprosić Państwa na warsztaty "Chiny: praktyczne aspekty współpracy" organizowane przez COIE Urzędu Marszałkowskiego i Bank Zachodni WBK w dn. 4 kwietnia w Szczecinie, których jest partnerem. Warsztaty będą okazją do nawiązania ważnych kontaktów biznesowych, a także skorzystania z porady ekpertów z zakresu prowadzenia działalnosci z Chinami.

Share