Warsztaty | Chiny: praktyczne aspekty współpracy

Mazars ma przyjemność zaprosić Państwa na warsztaty "Chiny: praktyczne aspekty współpracy" organizowane przez COIE Urzędu Marszałkowskiego i Bank Zachodni WBK w dn. 4 kwietnia w Szczecinie, których jest partnerem. Warsztaty będą okazją do nawiązania ważnych kontaktów biznesowych, a także skorzystania z porady ekpertów z zakresu prowadzenia działalnosci z Chinami.

Adresatami warsztatów są przedstawiciele małych, średnich i dużych przedsiębiorstw z województwa zachodniopomorskiego, którzy są zainteresowani ekspansją eksportową na rynek chiński. Mile widziane są zarówno osoby rozpoczynające lub planujące eksport do Chin, jak i te które posiadają doświadczenie a chciałby pogłębić wiedzę.

Agenda spotkania obejmie najważniejsze aspekty związane z eksportem i importem produktów oraz usług do Chin i będzie opierać się na praktycznej wiedzy firm już współpracujących z chińskimi partnerami.

Podczas warsztatów eksperci przekażą uczestnikom najważniejsze informacje związane z eksportem do Chin. Zhe Qiu, szef zespołu CEE China Desk w Mazars opowie o chińskiej kulturze biznesu - różnicach kulturowych i o tym, jak uniknąć wpadki w relacjach z przedsiębiorcami z Chin.

  

Zgłoszenia na warsztat należy dokonać do 27 marca br., przesyłając formularz zgłoszenia ze strony www.coi.wzp.pl  na adres eksport@wzp.pl

Więcej informacji na stronie internetowej szczecinbiznes.pl

Chcesz wiedzieć więcej?