VI Kongres Relacji Inwestorskich

W imieniu Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych pragniemy zaprosić Państwa na Kongres Relacji Inwestorskich, którego Mazars został Partnerem Merytorycznym.

Kongres organizowany jest już po raz szósty. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 4-5 czerwca w Centrum Kongresowym Hotelu Warszawianka w Jachrance i jak co roku będzie okazją do spotkania z przedstawicielami spółek giełdowych odpowiedzialnych za relacje z inwestorami oraz kontakty z mediami.

Pierwszego dnia kongresu Monika Kaczorek, partner Mazars, wygłosi prelekcję na temat wiarygodności informacji finansowych w kontekście polityki informacyjnej spółki.

Kongres jest również okazją do uczestniczenia w wielu warsztatach, w tym prowadzonych przez Monikę Nowecką, partner Mazars,  dyrektor Zarządzającej Działem Usług Księgowych i Kadrowo-Płacowych  - "Sprawozdanie z działalności Zarządu jako element komunikacji z inwestorami i innymi interesariuszami. Jakie informacje są ważne i potrzebne?"

Podczas warsztatu dowiedzą się Państwo:

  • Jak przygotować prawidłowe i rzetelne sprawozdanie z działalności jednostki, zwiększając jego zawartość merytoryczną,
  • Jak dostosować zakres prezentowanych informacji do oczekiwań środowiska biznesowego, w którym Państwo działają (otoczenia prawnego i ekonomicznego).
  • Jakie elementy sprawozdania podlegają wnikliwej analizie biegłych rewidentów.

 

 

Więcej informacji na temat Kongresu znajduje się na stronie internetowej Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych.