Rozliczanie czasu pracy po zmianach w 2013 r. – praktyczne warsztaty

Mazars serdecznie zaprasza na warsztaty pt. "Rozliczanie czasu pracy po zmianach w 2013 r. – praktyczne warsztaty", które odbędą się 6 lutego 2014 r. w siedzibie Mazars w Warszawie, ul. Piękna 18.

Dlaczego warto wziąć udział w warsztacie?

W zeszłym roku doszło do wielu zmian w przepisach dotyczących planowania i rozliczania czasu pracy. Czy nowe rozwiązania rzeczywiście pozwalają na zarządzanie czasem pracy w bardziej elastyczny sposób? Na to pytanie oraz wiele innych będziemy chcieli odpowiedzieć w trakcie warsztatów, których celem będzie omówienie zmian prawnych nie tylko w teorii ale również w praktyce. Część teoretyczna zostanie poparta zajęciami praktycznymi, w trakcie których uczestnicy będą samodzielnie tworzyć harmonogramy czasu pracy dla różnych okresów rozliczeniowych, wprowadzać zmiany do harmonogramów w trakcie okresów rozliczeniowych oraz rozliczać czas pracy z uwzględnieniem zatrudnienia pracowników w różnych wymiarach etatów. Dodatkowo uczestnicy będą mogli brać aktywny udział w spotkaniu i skorzystać z indywidualnych konsultacji ekspertów firmy Mazars omawiając specyficzne przypadki.

Do kogo adresowany jest warsztat?

Warsztaty są skierowane w szczególności do dyrektorów finansowych, głównych księgowych, dyrektorów działów personalnych oraz osób zajmujących się planowaniem i rozliczaniem czasu pracy.

Ramowy Program

  • Podstawowe pojęcia z zakresu prawa pracy
  • Obliczanie wymiaru czasu pracy
  • Systemy i rozkłady czasu pracy
  • Praca w nadgodzinach
  • Rozliczanie czasu pracy dla pracowników zatrudnionych na część etatu
  • Praca w niedziele i święta
  • Ćwiczenia praktyczne

Warsztat poprowadzi Anna Sadowska, Główny Kontroler Wewnętrzny Działu Usług Kadrowo-Płacowych Mazars.

 

Zaproszenie wraz ze szczegółowym programem warsztatów oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się poniżej.

Chcesz wiedzieć więcej?