Konferencja Controlling Finansowy 2019

Monika Nowecka, Partner i Wiceprezes Zarządu Mazars Polska, będzie prelegentką Konferencji Controlling Finansowy 2019, organizowanej przez Puls Biznesu, która odbędzie się 19 lutego 2019 r. w Warszawie.

Uczestnicy konferencji będą mieli okazję rozważyć i znaleźć odpowiedzi na kluczowe pytania – jakie wyzwania stoją dziś przed strategicznym działem w firmie, czyli działem controllingu.

Program wydarzenia

Formuła konferencji przewiduje pięć sesji wspólnych, podczas których uczestnicy i eksperci będą między innymi dyskutować o nowych technologiach w controllingu, takich jak robotyzacja i digitalizacja, wspólnie zastanowią się jak zarządzać talentami oraz jak powinien wyglądać outsourcing procesów controllingowych.

Co więcej, odbędą się liczne sesje równoległe i stoły dyskusyjne, gdzie poruszane będą tematy takie jak controlling personalny, koszty licencji czy controlling z perspektywy CEO. W międzyczasie, eksperci z międzynarodowych firm będą przedstawiać case study.

Monika Nowecka poprowadzi prelekcję na temat „Controlling personalny oczami biznesu”. Podczas sesji Monika Nowecka odpowie na pytanie czy controlling personalny jest modą czy potrzebą chwili, przedstawi zakres, rodzaje i zadania controllingu personalnego w organizacji, wybrane metody controllingu personalnego oraz omówi stojące przed nim wyzwania.

Dodatkowe informacje i rejestracja

Więcej informacji i możliwość rejestracji na konferencje znajduje się na stronie organizatora.