Wszystko, co powinieneś wiedzieć o inwestowaniu we Francji – doświadczenia polskich przedsiębiorstw

Mazars, Kancelaria Wardyński i Wspólnicy, Francuska Izba Przemysłowo-Handlowa w Polsce, Polska Izba Handlowo-Przemysłowa we Francji i Polski Instytut Spraw Międzynarodowych zapraszają do udziału w spotkaniu "Wszystko, co powinieneś wiedzieć o inwestowaniu we Francji – doświadczenia polskich przedsiębiorstw", które odbędzie się we wtorek, 13 maja, w siedzibie Kancelarii Wardyński i Wspólnicy, Al. Ujazdowskie 10 w Warszawie.

Raport Doing Business 2014 opublikowany przez Bank Światowy plasuje Francję na 38. miejscu na świecie pod względem ogólnej łatwości prowadzenia działalności gospodarczej oraz 41. pod względem szybkości zakładania działalności gospodarczej.

We współpracy z ekspertami oraz firmami mającymi wieloletnie doświadczenie w działalności na rynku francuskim przygotowaliśmy zbiór najważniejszych informacji, które dadzą uczestnikom rozeznanie w sytuacji rynkowej.

To wyjątkowa okazja, aby dowiedzieć się więcej o otoczeniu prawno-ekonomicznym, dostępnych instrumentach wsparcia oraz lokalnych zasadach prowadzenia działalności gospodarczej.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy przedsiębiorców zainteresowanych rozpoczęciem działalności gospodarczej we Francji i poszukujących nowych rynków zbytu.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objęła Ambasada Francji w Polsce .
Patronat nad wydarzeniem objęła Fundacja Firmy Rodzinne .
Partnerzy merytoryczni: Gide , White & Case .
Patronat medialny nad wydarzeniem objął Magazyn THINKTANK.

Szczegółowy program oraz warunki uczestnictwa w konferencji znajdują się w załączniku.

Więcej informacji: agata.kryger@wardynski.com.pl

Chcesz wiedzieć więcej?

French Desk

Eiffel Tower 1600 x 700.png

French Desk

Mazars w Polsce utworzył zespół French Desk, którego specjaliści biegle władają językiem francuskim i są w stanie zaoferować zintegrowaną obsługę zarówno firmom francuskim planującym rozpoczęcie lub rozwój działalności w Polsce, jak również firmom polskim, które zamierzają rozpocząć lub rozszerzyć działalność we Francji.