Interaktywne Warsztaty Przedsiębiorcy

Mazars, PJ Legal oraz Euler Hermes serdecznie zapraszają na Interaktywne Warsztaty Przedsiębiorcy, które odbędą się we wtorek, 3 grudnia 2013 r. w siedzibie firmy Mazars, ul. Piękna 18. Początek warsztatów o godz. 9:30.

Czy słyszeli Państwo, że aż 78% działających w Polsce firm doświadczyła w ostatnim roku nadużyć ze strony pracowników? Przedsiębiorcy zaczynają zdawać sobie sprawę z ryzyka sprzeniewierzeń, choć przyznają równocześnie, że problem jest bagatelizowany. A jak jest w Państwa przypadku?

Serdecznie zapraszamy na Interaktywne Warsztaty Przedsiębiorcy podczas których eksperci Mazars i Euler Hermes oraz kancelarii prawnej PJ Legal odpowiedzą na  następujące pytania: Jak zapobiec skutkom nieetycznych działań ze strony pracownika, często zagrażającym istnieniu firmy? Czy można skutecznie zabezpieczyć się przed upadłością? Jak zminimalizować ryzyko upadłości transgranicznej?

Ramowy PROGRAM (9:30-12:30)

  • Upadłość na rynku krajowym vs. upadłość transgraniczna
  • Kreatywna rachunkowość
  • Corporate governance a audyt wewnętrzny
  • Ryzyko sprzeniewierzenia, ryzyko wyłudzenia, działanie na niekorzyść wierzyciela – Czy możemy przewidzieć i minimalizować straty?

Szczegółowy program warsztatów, a także informacje o prelegentach znajdują się w zaproszeniu poniżej.

Chcesz wiedzieć więcej?