IV Kongres CFO Spółek Giełdowych SEG

Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych ma przyjemność zaprosić do udziału w IV Kongresie CFO Spółek Giełdowych SEG. Jest to kolejne cyklicznie planowane wydarzenie organizowane w ramach misji edukacyjnej SEG, podczas którego będą Państwo mogli wymienić się doświadczeniami dotyczącymi pracy CFO spółek giełdowych oraz zdobyć wiedzę pomocną w zarządzaniu spółką. Kongres odbędzie się w dniach 20-21 maja 2015 roku w Centrum Kongresowym Hotelu Warszawianka w Jachrance. Mazars ma zaszczyt być partnerem tego wydarzenia.

Dwudniowe spotkanie w gronie CFO czołowych spółek giełdowych rozpocznie wykład na temat perspektyw makroekonomicznych. Następnie w ramach trzech dyskusji panelowych, zastanowimy się nad strategią finansowania przedsiębiorstwa, nowoczesnym zarządzaniem kosztami oraz finansowaniem ekspansji zagranicznej. W panelach wezmą udział eksperci oraz CFO, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami w tym zakresie.

Drugiego dnia Kongresu zapraszamy natomiast na cykl warsztatów tematycznych, które pozwolą Państwu zdobyć bardzo narzędziową wiedzę ułatwiającą podejmowanie codziennych wyzwań. Umożliwią również dyskusję w kameralnym gronie z udziałem ekspertów rynku.

Monika Kaczorek, partner i wiceprezes zarządu Mazars Audyt weźmie udział w dyskusji panelowej na temat nowoczesnego zarządzania kosztami. Uczestnicy dyskusji omówią aspekty optymalizacji kosztowej, podatkowej i kadrowej, dyscypliny kosztowej w warunkach deflacji oraz w jaki sposób minimalizować ryzyka.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w kongresie. Szczegółowe informacje, program kongresu oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie internetowej Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych .

Chcesz wiedzieć więcej?

Powiązane strony

EU-GUIDEBOOK-1086x202.jpg

Przewodnik po Europejskiej Reformie Audytu

Niniejszy przewodnik powstał z myślą o przybliżeniu Państwu reformy audytu w Unii Europejskiej oraz głównych zmian w Dyrektywie i Rozporządzeniu.

Pobierz pdf 14,09 MB