II Polskie Forum Outsourcingu

II Polskie Forum Outsourcingu organizowane przez Puls Biznesu odbyło się w dniach 26-27 września w Centrum Konferencyjnym NIMBUS w Warszawie. Podczas wydarzenia poruszone zostały najważniejsze kwestie trapiące rynek usług outsourcingowych oraz przedstawione zostały najlepsze i najefektywniejsze wdrożenia z naszego rodzimego rynku.

Rynek outsourcingu jest jednym z najprężniej rozwijających się sektorów zarówno w Polsce, jak i na całym świecie, dlatego podczas wydarzenia przedstawione zostały nowe, światowe trendy z branży oraz poruszone zostały najistotniejsze kwestie trapiące cały outsourcingowy rynek. Forum było przede wszystkim wyjątkową okazją do dyskusji w gronie praktyków i espertów - była to szansa na wspólne zastanowienie się nad kierunkiem zmian i możliwościami rozwoju.

Podczas Forum zostały omówione następujące tematy:

  • Zarządzanie optymalizacją w projektach outsourcingowych
  • Efektywne przeprowadzenie procesu przetargu
  • Zarządzanie bezpieczeństwem w modelu outsourcingowym
  • Budowanie optymalnego modelu dla rozwiązań hybrydowych w outsourcingu
  • 2 praktyczne case studies – studium przypadku usług IT oraz studium przypadku usług finansowo-księgowych
  • Warsztat - CUW czy outsourcing - budowa optymalnego planu transformacji biznesowej

Pierwszego dnia Forum Monika Nowecka partner i wiceprezes zarządu Mazars Polska Sp. z o.o., Dyrektor Zarządzający Działem Usług Księgowych i Kadrowo-Płacowych wzięła udział w panelu dyskusyjnym oraz podzieliła się swoim doświadczeniem w zakresie efektywnego przeprowadzenia procesu przetargu.

Do kogo skierowane było wydarzenie?

Do udziału w Forum zaprosiliśmy członków zarządów, dyrektorów zarządzających, dyrektorów i kierowników działów zakupów, dyrektorów i kierowników finansowych oraz głównych księgowych, dyrektorów strategicznych, dyrektorów ds. rozwoju biznesu oraz dyrektorów poszczególnych obszarów biznesowych w firmach, jak IT, HR, logistyka, zakupy i zaopatrzenie, marketing, prawo.

Dodatkowe informacje

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Puls Biznesu.