II Forum Eksportowe

W imieniu Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej serdecznie zapraszamy na II Forum Eksportowe, które odbędzie się 19 maja 2016 r. w hotelu Novotel Kraków Centrum w Krakowie oraz na spotkanie "Rozwijaj swoją firmę i eksportuj do Wielkiej Brytanii!", które odbędzie się 3 czerwca 2016 r. w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza w Gdańsku.

II Forum Eksportowe

Eksportujesz? Szukasz nowych rynków zbytu? Nie pozwól, by tak chłonny rynek jak brytyjski pozostał przez Ciebie niezagospodarowany! Wartość polskiego eksportu do Wielkiej Brytanii w 2015 r. wyniosła aż 50mld zł., co uplasowało ten kraj na drugim miejscu pod względem kierunku ekspansji wybieranym przez Polaków. Liczba ta pokazuje zatem, jak ogromny potencjał niesie za sobą rozważenie handlu na Wyspach.

W ubiegłym roku oprócz żywności Polacy eksportowali w dużych ilościach samochody, meble, wyposażenie wnętrz i leki czym wygenerowali aż 30 mld zł. nadwyżki handlowej!

Podczas wydarzenia, David James - dyrektor ds. rozwoju biznesu w Mazars, przedstawi podatkowe i księgowe aspekty prowadzenia działalności w Wielkiej Brytanii. Ponadto, eksperci BPCC w praktycznej formie przedstawią jak umiejętnie zarządzać łańcuchem dostaw oraz opowiedzą o unikatowym modelu współpracy z brytyjskimi dystrybutorami.

Uczestnictwo daje szansę nie tylko na pozyskanie cennej wiedzy związanej z eksportem do Wielkiej Brytanii ale pomoże też w nawiązaniu ciekawych kontaktów biznesowych. Wydarzenie kierowane jest do przedstawicieli firm produkcyjnych niezależnie od reprezentowanej branży oraz miejsca zarejestrowania działalności na terenie Polski.

II Export Forum BPCC

Więcej informacji o konferencji znajdą Państwo na stronie BPCC .

    

Rozwijaj swoją firmę i eksportuj do Wielkiej Brytanii!

Polskie firmy produkcyjne zlokalizowane w regionie Pomorza, które chcą wejść na rynek brytyjski, zapraszamy ponadto na konferencję organizowaną przez Brytyjsko-Polską Izbę Handlową oraz Agencję Rozwoju Pomorza pt. "Rozwijaj swoją firmę i eksportuj do Wielkiej Brytanii!". Celem spotkania jest wsparcie polskich przedsiębiorców z branż, na które stale rośnie popyt u odbiorców na terenie Wielkiej Brytanii, głównie spożywczej, budowlanej, metalurgicznej, inżynierii morskiej oraz wielu innych.

Spotkanie to odbędzie się 3 czerwca 2016 r. w siedzibie ARP, Oliva Business Centre, Bud. Olivia Six, p. 12, Aleja Grunwaldzka 472D w Gdańsku.

Więcej informacji na stronie BPCC .

Chcesz wiedzieć więcej?