Gala Finałowa Konkursu "The Best Annual Report 2015"

W dniu 20 października odbędzie się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu „The Best Annual Report 2015”. Organizatorem spotkania jest Instytut Rachunkowości i Podatków. Mazars jest partnerem konkursu i gali.

W konkursie biorą udział spółki przygotowujące skonsolidowane raporty roczne wg MSSF/MSR. Celem konkursu jest promowanie raportów rocznych o największej wartości użytkowej dla akcjonariuszy i inwestorów.

Gala Finałowa konkursu odbędzie się w czwartek 20 października 2016 r. o godzinie 18:00 w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Mazars będzie reprezentowała Monika Kaczorek, biegły rewident i partner Mazars, która pełni funkcję Członka Kapituły Konkursu.

Więcej informacji na stronie internetowej Instytutu Rachunkowości i Podatków.

Chcesz wiedzieć więcej?

Financial Reporting of Listed Real Estate Companies 1600x500.png

Tworząc wspólną wartość: Raport Roczny 2014-2015

Rok 2014-2015 był ważnym rokiem dla Mazars. Osiągnęliśmy znaczący 15,9% wzrost oraz odnotowaliśmy obroty w wysokości 1,25 miliarda euro, co potwierdza naszą siłę i odporność na zawirowania w szybko zmieniającym się świecie. W tym roku Grupa obchodziła również dwudziestolecie swojej zintegrowanej sieci partnerstwa. Ten wyjątkowy model działania pozwolił Mazars stać się wpływową firmą w dziedzinie audytu, rachunkowości, doradztwa, usług podatkowych i prawnych, obecną na wszystkich kontynentach.