Szczyt Gospodarczy Europe-Africa Business Summit

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na szczyt gospodarczy Europe-Africa Business Summit, który odbędzie się w dniach 19-20 marca 2015 r.

Spotkanie adresowane jest do przedsiębiorców, którzy planują w szybkim tempie rozwijać swoje firmy, nie boją się wyzwań i mają ambicję stać się dużą firmą w Afryce. Wydarzenie, na które Państwa zapraszamy, dostarczy narzędzi do rozpoczęcia inwestycji.

Na Szczyt został zaproszony Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk, a wśród prelegentów znajdzie się między innymi: dr Jan Kulczyk – właściciel międzynarodowej grupy inwestycyjnej Kulczyk Investments, Horst Köhler – Prezydent Republiki Federalnej Niemiec w latach 2004-2010 oraz Dyrektor International Monetary Fund w latach 2000-2004, Dariusz Kacprzyk – Prezes Zarządu Banku Gospodarstwa Krajowego.

W ramach Szczytu odbędzie się dyskusja panelowa dotycząca aspektów prawnych, ubezpieczeniowych oraz podatkowych zakładania i prowadzenia działalności w Afryce. W panelu udział wezmą:

Taïbou Mbaye  – Partner Zarządzający Mazars Senegal, odpowiedzialny za działalność Grupy w Afryce Zachodniej
Olivier Dubois – Dyrektor Filii Zagranicznych Gras Savoye Paris
François Krotoff – Partner w paryskim biurze kancelarii Gide Loyrette Nouel

Szczegółowy informacje na temat warunków uczestnictwa oraz program wydarzenia znajdą Państwo na stronie internetowej www.iese.edu/europeafrica .