Raporty roczne i raporty dotyczące przejrzystości

Raport roczne Grupy Mazars oraz raporty dotyczące przejrzystości.

Transformacja: Grupa Mazars publikuje Raport Roczny 2016-2017

W Mazars wierzymy, że przedsiębiorstwa mogą się rozwijać tylko poprzez tworzenie wspólnej wartości dla wszystkich swoich interesariuszy. Publikacja naszego Rocznika 2017 jest okazją do podsumowania osiągnięć Grupy w roku ubiegłym.
Jako część Raportu Rocznego 2016-2017, Rocznik ma również na celu przedstawienie jasnego i całościowego obrazu tego, kim jesteśmy i jakie są nasze plany na przyszłość. Poruszamy tam różne aspekty pojęcia transformacji, począwszy od otwartych innowacji po zarządzanie, od przyszłości zawodu audytora po wizję rozwoju naszych zespołów na następne lata.

Sprawozdanie z przejrzystości Mazars Audyt Sp. z o.o. 2016-2017

Zgodne z wymogami art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 537/2014 w sprawie szczegółowych wymogów dotyczących ustawowych badań sprawozdań finansowych jednostek interesu publicznego, mamy przyjemność przedstawić Sprawozdanie z przejrzystości Mazars Audyt Sp. z o.o. obejmujące okres od 1 września 2016 roku do 31 sierpnia 2017 roku.

Nowoczesna firma: wnikliwa, oparta na wiedzy, dynamiczna, zrównoważona

Rocznik Mazars 2016 - część Raportu Rocznego 2015-2016 Grupy Mazars - porusza tematy, które mają dla nas ogromne znaczenie: przywództwo i przedsiębiorczość. Każdy z artykułów można czytać oddzielnie, ale wszystkie są ściśle związane z koncepcją Nowoczesnej Firmy. Aby zobrazować tę koncepcję, zdecydowaliśmy się na uszczegółowienie czterech atrybutów, jakie powinny cechować nowoczesną firmę: wnikliwa, oparta na wiedzy, dynamiczna, zrównoważona. Dołącz do naszych pracowników, partnerów klientów i innych czytelników w ich podróży od Rotterdamu do Szanghaju przez Mediolan i Casablancę.

Tworząc wspólną wartość: Grupa Mazars publikuje swój Raport Roczny 2014-2015

Rok 2014-2015 był ważnym rokiem dla Mazars. Osiągnęliśmy znaczący 15,9% wzrost oraz odnotowaliśmy obroty w wysokości 1,25 miliarda euro, co potwierdza naszą siłę i odporność na zawirowania w szybko zmieniającym się świecie. W tym roku Grupa obchodziła również dwudziestolecie swojej zintegrowanej sieci partnerstwa. Ten wyjątkowy model działania pozwolił Mazars stać się wpływową firmą w dziedzinie audytu, rachunkowości, doradztwa, usług podatkowych i prawnych, obecną na wszystkich kontynentach.

Raport Roczny Grupy Mazars 2013/2014 “Odkrywając nowe horyzonty” – Przedstawiamy 10. wydanie Raportu Rocznego Grupy Mazars

“Odkrywając nowe horyzonty” to hasło, które nawiązuje do historii Mazars, historii organizacji, która nie boi się iść naprzód, stawiać pytań, testować nowych narzędzi, słuchać różnych opinii, wchodzić na nowe rynki i poznawać nowe terytoria. W Mazars jesteśmy przekonani, że kluczem do opracowania długofalowych rozwiązań dla przyszłych pokoleń jest odwaga. Wszystko, co powinni Państwo o nas wiedzieć – kluczowe liczby, strategie, wywiady, studia przypadków – znajduje się w nowej edycji Raportu Rocznego Grupy 2013/2014.

Share