Prowadzenie działalności gospodarczej w UK

Mazars pomaga firmom, które chcą prowadzić działalność gospodarczą w Wielkiej Brytanii. Nasz kompleksowy pakiet rozwiązań i usług pomoże Państwu osiągnąć swoje cele.

Wielka Brytania jest atrakcyjnym miejscem dla każdego rodzaju biznesu. Stanowi ponadto furtkę do Europy. Jednak wszystkim nowym przedsięwzięciom należy stawić czoła, a Mazars jest po to, aby w tym pomóc. 

Jak Mazars pomaga inwestorom pokonywać główne wyzwania

Zapewniamy specjalistyczną wiedzę, która pomaga klientom pokonywać główne wyzwania przy inwestowaniu w Wielkiej Brytanii. Posiadamy bogate doświadczenie zdobyte w pracy z klientami o różnej strukturze i wielkości: od największych międzynarodowych przedsiębiorstw po start-up'y - jesteśmy zatem właściwą firmą, która stworzy rozwiązanie skrojone na miarę i wyjdzie na przeciw oczekiwaniom swoich klientów.

Dlaczego Mazars?

Nasze doświadczenie, zarówno na rynku brytyjskim jak i światowym, w połączeniu z partnerską postawą oznacza, że indywidualne podejście poparte naszym doświadczeniem, pozwolą w pełni zaspokoić Państwa wszelkie potrzeby i aspiracje rozwojowe. 

Aby uzyskać więcej informacji, pobierz plik PDF załączony poniżej.

Chcesz wiedzieć więcej?