Michał Majewski w gronie Partnerów Mazars w Polsce

Wiodąca międzynarodowa firma audytorsko-doradcza Mazars wzmacnia kadrę zarządzającą. Do grona Partnerów dołącza Michał Majewski dotychczas pełniący funkcję Managera w Dziale Audytu.

Z firmą związany jest od ponad 11 lat. Zanim dołączył do Mazars swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w spółce RSM Hemmelrath Audyt. Ukończył Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego jako magister ekonomii. Ponadto posiada uprawnienia do wykonywania zawodu biegłego rewidenta.

W Mazars odpowiedzialny jest za prowadzenie oraz nadzorowanie projektów z zakresu audytu ustawowego, audytu dochodzeniowego, a także analizy systemów kontroli wewnętrznej. Wielokrotnie brał udział w projektach typu due diligence na zlecenie inwestorów krajowych i zagranicznych.

Michał Majewski posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie świadczenia usług na rzecz podmiotów działających w sektorze handlu i dóbr konsumenckich, branży telekomunikacyjnej i medialnej. Jego praktyka zawodowa obejmuje także audyt spółek publicznych oraz spółek notowanych na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

- Bardzo cieszymy się, że do grona Partnerów naszej spółki dołącza manager z wieloletnim doświadczeniem w badaniu sprawozdań finansowych spółek notowanych na giełdzie oraz międzynarodowych i polskich przedsiębiorstw, w tym spółek handlowych, produkcyjnych i usługowych, który doskonale zna realia naszego biznesu i związanych z nim wymogów. – mówi Olivier Degand, Partner, Prezes Zarządu Mazars Audyt - Jesteśmy przekonani, że jako Partner Lokalny Michał przyczyni się do dalszego rozwoju Mazars w Polsce oraz do wzmocnienia rynkowej pozycji firmy. W nowej roli z pewnością może liczyć na pełne wsparcie całej spółki, której sukcesy są w dużej mierze również jego zasługą. – dodaje.

Dokument

Komunikat Prasowy -Michał Majewski nowym Partnerem Mazars w Polsce

Komunikat Prasowy -Michał Majewski nowym Partnerem Mazars w Polsce