Mobile-first - najnowsze informacje na wyciągnięcie ręki dzięki nowej aplikacji Mazars

Nowa aplikacja mobilna MazarsLive! umożliwia użytkownikom dostęp do najważniejszych wiadomości z biur Mazars na wszystkich kontynentach, a także wgląd w najgorętsze tematy kształtujące dzisiejszy świat biznesu. Od nowoczesnego wyglądu po spersonalizowany kanał informacyjny i przyjazny dla użytkownika interfejs - aplikacja zmienia sposób, w jaki komunikujemy się zarówno z naszymi wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi interesariuszami.

Świat pędzi coraz bardziej do przodu, a Mazars razem z nim. Nasze wyjątkowe, globalnie zintegrowane partnerstwo jest pełne historii, spostrzeżeń i sukcesów, którymi chcemy się dzielić w jak najbardziej przystępny sposób. Aplikacja MazarsLive! gromadzi treści z całego świata i dostarcza je za pośrednictwem jednego punktu dostępu, który jest równie intuicyjny, jak i informacyjny. Co więcej, użytkownicy zapraszani są do personalizowania swoich kanałów informacyjnych, aby otrzymywać tylko te treści, które są dla nich najbardziej interesujące. 

Nowe kanały informacyjne MazarsLive! obejmują: Usługi księgowe i kadrowo-płacowe | MSSF | Bankowość | Ubezpieczenia | Rynek nieruchomości | Innowacje | Zarządzanie i przywództwo | Opinie... i wiele innych!

Niezależnie od tego, czy użytkownicy są ciekawi, co dzieje się w biurach Mazars w ich okolicy, muszą być na bieżąco z trendami kształtującymi ich branżę czy chcą dowiedzieć się więcej od naszych ekspertów, MazarsLive! umożliwia to na wyciągnięcie ręki. Co więcej, dzięki powiadomieniom wysyłanym bezpośrednio na smartfony użytkowników, nigdy nie ominie ich żadna istotna wiadomość.

Aplikacja MazarsLive! jest już dostępna w sklepach Apple i Google.

POBIERZ APLIKACJĘ NA URZĄDZENIA Z SYSTEMEM IOS

POBIERZ APLIKACJĘ NA URZĄDZENIA Z SYSTEMEM ANDROID

Chcesz wiedzieć więcej?