Mazars został nagrodzony Spotlight Award 2016 w kategorii International Expansion Business Partner

Aktywne wspieranie polskiego biznesu we wchodzeniu na rynki międzynarodowe zdecydowały o przyznaniu Spotlight Award 2016 Warsaw Business Journal Group firmie Mazars.

 

Nagroda została wręczona podczas uroczystej gali Book of Lists 2016/2017 w dniu 1 września 2016.

Mazars rozpoczął działalność w Polsce w 1992 roku by sprostać oczekiwaniom przybywających do Polski inwestorów zagranicznych. Po prawie 25 latach firma jest liderem w branży audytorsko doradczej i koncentruje się nie tylko na firmach zagranicznych, lecz aktywnie pomaga spółkom polskim wejść na arenę międzynarodową i szybciej odnosić tam sukcesy.

„To dla nas ogromne wyróżnienie oraz motywacja do dalszej pracy. Cieszymy się, że naszą wiedzą i know-how możemy wspierać naszych polskich Klientów w ich międzynarodowym rozwoju” – powiedział Michel Kiviatkowski, Partner Zarządzający Mazars w Polsce.

Oprócz statuetki "Spotlight Award" Mazars moze się poszczycić bardzo dobrymi wynikami w rankingach Book of Lists. W Rankingu firm księgowych i audytorskich, w kategorii „Firmy Audytorskie” oraz w Rankingu firm outsourcingu procesów biznesowych (Główna specjalizacja: Księgowość / Kadry i Płace) Mazars w Polsce zajął zaszczytne drugie miejsce.

Mazars zajął także 5 miejsce w Rankingu firm doradztwa biznesowego w kategorii „Średnie przedsiębiorstwa” oraz 6 w Rankingu firm doradztwa podatkowego, w kategorii „Średnie firmy”.

"Chciałbym pogratulować tych wyników naszym zespołom, ponieważ są one efektem ich ciężkiej pracy, a także podziękować przy tej okazji naszym klientom za współpracę i zaufanie, którym nas darzą" - dodał Kiviatkowski.

Mazars świadczy usługi doradcze zarówno dla dużych i średnich przedsiębiorstw międzynarodowych ze wszystkich sektorów gospodarki oraz dla polskich firm prywatnych i przedsiębiorstw rodzinnych. Obecnie zatrudnia ponad 200 specjalistów w Warszawie i w Krakowie.

Chcesz wiedzieć więcej?