Joanna Stygar nowym partnerem Mazars w Polsce

Do grona Partnerów Mazars w Polsce dołączyła Joanna Stygar, obejmując stanowisko Partnera Lokalnego. Związana z firmą od ponad 10 lat, dotychczas pełniła funkcję Dyrektora w Dziale Audytu i Koordynatora German Desk.

Joanna dołączyła do Mazars w 2008 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w dziedzinie audytu i rachunkowości dla przedsiębiorstw z różnych sektorów gospodarczych zdobyte m.in. w firmie z tzw. „wielkiej czwórki” w Polsce i w Niemczech. Ma rozległą wiedzę na temat rynku usług finansowych. Świadczy usługi audytorskie na rzecz polskich i międzynarodowych spółek, głównie z sektora bankowego. 

Joanna Stygar jest absolwentką Europejskiego Uniwersytetu Viadrina w Niemczech (Frankfurt/O) oraz podyplomowych studiów Executive MBA w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jest biegłym rewidentem (PIBR) oraz członkiem organizacji biegłych rewidentów w Wielkiej Brytanii - Association of Chartered Certified Accountants (ACCA).

Podczas wieloletniej pracy w Mazars Joanna znacząco rozwinęła German Desk, z powodzeniem wspierając zarówno polskie przedsiębiorstwa w skutecznym inwestowaniu w krajach niemieckojęzycznych, jak i firmy z Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii w rozwijaniu ich działalności w Polsce. Joanna przyczyniła się do pozyskania wielu kluczowych klientów dzięki szerokiej, praktycznej wiedzy z obszaru rynku finansowego połączonej ze zrozumieniem zasad działania globalnych organizacji i doskonałą znajomością języków obcych.

- Promocja na stanowisko lokalnego partnera to wyraz uznania zespołu zarządzającego Mazars w Polsce złożonego z międzynarodowych Partnerów firmy dla projektów zrealizowanych przez Joannę, jej wiedzy i doświadczenia. – wyjaśnia Michel Kiviatkowski – Partner Zarządzający Mazars w Polsce. - Jesteśmy przekonani, że awans Joanny jest dobrą inwestycją w przyszłość Mazars. Serdecznie jej gratulujemy i życzymy wielu interesujących wyzwań i sukcesów w nowej roli – dodał. 

Chcesz wiedzieć więcej?