Jarosław Bochenek dołącza do grona partnerów Mazars w Polsce

Mazars w Polsce powiększa swój zespół zarządzający, powołując nowego partnera – Jarosława Bochenka. Pokazuje to wagę, jaką firma przykłada do wspierania i doceniania kwalifikacji i kompetencji zawodowych w swojej działalności.

Jarosław dołączył do Mazars w 2008 r. jako Dyrektor Biura w Krakowie. W niedługim czasie został Członkiem Zarządu spółki Mazars Audyt. Posiada wieloletnie doświadczenie w badaniu sprawozdań finansowych oraz świadczeniu usług doradczych w zakresie rachunkowości i finansów dla spółek z różnych branż zdobyte podczas pracy w Mazars oraz w jednej z firm z tzw. "wielkiej czwórki" w Polsce i za granicą.

Jarosław Bochenek jest absolwentem Wydziału Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Krakowie, studiów podyplomowych z zakresu księgowości i finansów w Bristol Business School (Wielka Brytania). Posiada tytuł MBA University of Bristol oraz Ecole Nationale des Ponts et Chaussées (Francja). Jest biegłym rewidentem (PIBR) oraz członkiem Stowarzyszenia Dyplomowanych Biegłych Rewidentów ACCA.

- Podczas wieloletniej pracy w Mazars w Polsce Jarek stworzył i rozwinął nasze biuro w Krakowie, gdzie z powodzeniem reprezentuje Mazars w lokalnych i regionalnych kręgach biznesowych. Jego dynamizm, który jest niezbędny w tym zawodzie, zdolność kierowania zespołem, uznanie i zaufanie klientów oraz partnerów  - wszystko to zaowocowało powołaniem go na stanowisko Partnera Lokalnego – powiedział Michel Kiviatkowski, Partner Zarządzający Mazars w Polsce.

Chcesz wiedzieć więcej?