Gala CCIFP 2016

Mazars został partnerem głównym Gali organizowanej rokrocznie przez Francusko-Polską Izbę Gospodarczą. W tym roku gala odbędzie się 22 stycznia w hotelu Sofitel Warsaw Victoria.

Gala CCIFP jest jednym z najbardziej oczekiwanych i prestiżowych wydarzeń, w trakcie którego goście mogą poznać potencjalnych klientów i spędzić miły wieczór w gronie swoich partnerów biznesowych.

 Mazars chce brać udział w przedsięwzięciach ważnych dla polsko-francuskiego środowiska biznesowego – mówi Olivier Degand – prezes Mazars Audyt Sp. z o.o., partner odpowiedzialny za French Desk – Właśnie dlatego, w tym roku mamy zaszczyt być partnerem Gali Francusko-Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej w Polsce.

Więcej informacji na stronie CCIFP .

Chcesz wiedzieć więcej?

Powiązane strony

Eiffel Tower 1600 x 700.png

French Desk

Mazars w Polsce utworzył zespół French Desk, którego specjaliści biegle władają językiem francuskim i są w stanie zaoferować zintegrowaną obsługę zarówno firmom francuskim planującym rozpoczęcie lub rozwój działalności w Polsce, jak również firmom polskim, które zamierzają rozpocząć lub rozszerzyć działalność we Francji.