Mazars na CEE Shared Services and Outsourcing Awards

Mazars miał zaszczyt nadzorować proces przyznawania nagród w piątej edycji konkursu CEE Shared Services and Outsourcing Awards, który odbył się w dniach 1-2 lutego 2017 r. w hotelu Intercontinental w Warszawie.

CEE Shared Services And Outsourcing Awards to wydarzenie organizowane przez BiznesPolska w celu wyróżnienia i docenienia najlepszych firm w branży outsourcingowej. 

Europa Środkowo-Wschodnia ma ugruntowaną pozycję na globalnej mapie centrów usług wspólnych i inwestycji outsourcingu procesów biznesowych. W tym zakresie Polska stoi na czele krajów Europy Środkowo-Wschodniej, jednak pozostałe kraje bałtyckie, Czechy i Rumunia to także ważne miejsca dla takich inwestycji. Podczas wydarzenia, niezależne jury z branży nagrodziło zarówno globalne firmy outsourcingowe, projekty usług biznesowych jak i pojedynczych specjalistów w tym sektorze za ich wkład w rozwój sektora usług biznesowych w Europie Środkowo-Wschodniej w 2016 r.

Galę wręczenia nagród poprzedziły dyskusje panelowe na temat sektora usług wspólnych i outsourcingu procesów biznesowych. Dla dużych firm międzynarodowych, zarówno panele dyskusyjne jak i finałowa gala, były okazją do poznania kluczowych osób w świecie Centrów Usług Wspólnych i BPO, zapoznania się z najlepszymi praktykami w sektorze oraz wzmocnienia wzajemnych relacji ze specjalistami w branży.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie CEE Shared Services and Outsourcing Awards .

Chcesz wiedzieć więcej?