CEE Business Services Awards 2019

Mazars został Audytorem tegorocznej edycji CEE Business Services Awards, która odbyła się w dniach 30-31 stycznia 2019 r. w hotelu Intercontinental w Warszawie. Podczas tego wydarzenia, zostały nagrodzone najlepsze firmy operujące w sektorach SSC, CoEs, BPO i Digital Sourcing za wyjątkowe osiągnięcia w sektorze usług dla biznesu w Europie Środkowo-Wschodniej. Była to już 7. edycja konkursu.

W wydarzeniu wzięło udział ponad 75 firm z 20 krajów. 

Nagrody zostały przyznane w 25 kategoriach, 110 firm znalazło się na liście finalistów.

Podczas tego dwudniowego wydarzenia odbyły się między innymi:

  • 7th Annual CEE Shared Services Summit & Awards
  • 3rd Annual HR in SSCs Forum
  • 1st Annual CEE RPA/Process Automation Workshop

Event obfitował w prezentacje, dyskusje oraz wiele innych okazji do networkingu.

Więcej informacji znajduje się na oficjalnej stronie wydarzenia.

   

Mazars CEE to zintegrowany region, w którym lokalni eksperci tworzą jeden wspólny zespół. Nasza unikalna struktura organizacyjna sprawia, że jesteśmy w stanie zapewnić usługi na jednakowo wysokim poziomie niezależnie od kraju.

Działając w 20 krajach regionu Mazars korzysta z wiedzy ekspertów posiadających doświadczenie w obsłudze sektora nowoczesnych usług dla biznesu i jest w stanie pomóc w rozwoju centrów usług wspólnych lub centrów typu BPO w Europie Środkowo-Wschodniej.

Mazars CEE Business Forum 2016 large

BSS

Globalizacja, technologia i zmieniające się oczekiwania klientów są zjawiskami wszechobecnymi, a...

Chcesz wiedzieć więcej?

Nasze usługi

BSS website section background image 1600x500.png

BSS

Globalizacja, technologia i zmieniające się oczekiwania klientów są zjawiskami wszechobecnymi, a najczęściej też przełomowymi. W związku z tym, przedsiębiorstwa poszukują nowych metod dostarczania wartości, dzięki którym utrzymają swoją konkurencyjną pozycję. Dla wielu światowych spółek oznacza to centralizację lub outsourcing takich usług biznesowych jak księgowość, zarządzanie zasobami ludzkimi, IT oraz badania i rozwój.