Mazars partnerem CEE Business Services Awards & Summit

Mazars ma zaszczyt być audytorem 8. edycji CEE Business Services Awards - wydarzenia podczas którego zostaną nagrodzone najlepsze firmy z branży oraz instytucje i osoby związane z sektorem usług biznesowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Uroczystość wręczenia statuetek odbędzie się 30 stycznia 2020 r. w hotelu Intercontinental w Warszawie.

Europa Środkowo-Wschodnia ma ugruntowaną pozycję jako światowej klasy miejsce docelowe dla centrów usług wspólnych i inwestycji BPO. Polska ma najsilniejszą lokalizację w regionie, a inne kraje, takie jak Węgry, Czechy, Rumunia, Litwa i Łotwa, są ważnymi celami inwestycyjnymi. Globalne centra usług wspólnych, projekty usług biznesowych i specjaliści branżowi zostaną nagrodzeni przez niezależne jury z branży za ich wkład w rozwój sektora usług biznesowych w Europie Środkowo-Wschodniej w 2019 roku.

Wydarzenie zgromadzi ponad 320 gości. Ponad 75 z nich to przedstawiciele międzynarodowych firm zainteresowanych założeniem lub rozwojem swoich centrów usług biznesowych w Europie Środkowej. Do tegorocznych nagród zgłoszono ponad 175 nominacji w 23 kategoriach.

Galę poprzedzi szczyt złożony z  paneli dyskusyjnych obejmujących tematykę sektora usług wspólnych i outsourcingu oraz z sesji tematycznych, podczas których omawiane będą konkretne problemy związane z branżą.

Podczas szczytu partner Mazars, Nicolas Candy, przedstawi temat: „Globalny compliance to łatwe:  jak kontrolować wymogi regulacyjne ponad granicami”.

Z kolei Martin Váross - partner, szef Centrum Robotyki Mazars, podczas warsztatów CEE RPA / Process Automation zaprezentuje studium przypadku zatytułowane „RPA: pokaż mi, jak zacząć!”.

Więcej informacji znajduje się na stronie wydarzenia.

Spotkaj się z naszymi ekspertami:

Powiązane strony

Business Services in CEE 1600x500.png

Usługi biznesowe w Europie Środkowo-Wschodniej

Globalizacja, technologia i zmieniające się oczekiwania klientów są zjawiskami wszechobecnymi, a najczęściej też przełomowymi. W związku z tym, przedsiębiorstwa poszukują nowych metod dostarczania wartości, dzięki którym utrzymają swoją konkurencyjną pozycję. Dla wielu światowych spółek oznacza to centralizację lub outsourcing takich usług biznesowych jak księgowość, zarządzanie zasobami ludzkimi, IT oraz badania i rozwój.

BSS in Poland 1600x500.png

Usługi biznesowe w Polsce

Branża usług wspólnych w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie. Obecnie Polska jest pierwszym w UE, a trzecim na świecie krajem pod względem liczby osób zatrudnionych w centrach usług wspólnych (SSC) i w outsourcingu procesów biznesowych (BPO).