Biznesuj bezpiecznie: e-warsztaty

„Biznesuj bezpiecznie: e-warsztaty” to cykl sześciu webinariów zorganizowanych przez firmy doradczo-usługowe z różnych branż z myślą o małych, średnich i dużych przedsiębiorcach.

Jeszcze w tym roku przedsiębiorcy będą mieli okazję uczestniczyć w e-warsztatach zorganizowanych przez sześciu znanych na polskim rynku partnerów: spółkę faktoringową BGŻ BNP Paribas Faktoring, Bank BGŻ BNP Paribas, administratora bezpieczeństwa informacji DPAG – Data Protection Advisory Group, Towarzystwo Ubezpieczeń Euler Hermes, firmę audytorsko-doradczą Mazars oraz Kancelarię Adwokacką PJ Legal.

Partnerzy przygotowali wspólny projekt webinariów, podczas którego będą przekazywać firmom aktualną wiedzę związaną z faktoringiem, trendami segmentu agro, ochroną danych osobowych, ubezpieczeniami, podatkami i prawem. To niepowtarzalna okazja na uzyskanie wiedzy bez potrzeby wychodzenia z siedziby firmy, a nawet z domu, ponieważ na webinaria właściciele firm, członkowie zarządów, główne księgowe i inne zainteresowane osoby będą mogły zalogować się zarówno z laptopów, telefonów komórkowych, tabletów - z każdego miejsca na ziemi. Co istotne, uczestnictwo jest bezpłatne oraz nie ma ograniczeń co do ilości osób z jednej firmy.

Podczas każdego e-warsztatu przedsiębiorcy na żywo usłyszą i zobaczą najważniejsze zagadnienia związane z poszczególnymi tematami. „Biznesuj bezpiecznie: e-warsztaty” to nie tylko wykłady, to przede wszystkim wiedza praktyczna, przykłady, czat na żywo oraz odpowiedzi na gorąco. Każdy z e-warsztatów prowadzony będzie przez ekspertów w swojej dziedzinie z wieloletnim doświadczeniem i szeroką wiedzą. 

Kinga Baran, Dyrektor Działu Doradztwa Podatkowego Mazars poprowadzi wykład na temat planowanych zmian w podatku od towarów i usług, podczas którego przedstawi m.in. praktyczne skutki zmian oraz wskaże, w jaki sposób się do nich przygotować.

Harmonogram webinariów:

03.10, godz: 10:00 PRAWO: Umowa sprzedaży z kontrahentem polskim - jak skutecznie zabezpieczyć zapłatę
Prowadzący: Kamil Muniak, Radca prawny, Partner w PJ Legal
17.10, godz: 10:00 OCHRONA DANYCH OOSBOWYCH: Zmiany dotyczące ochrony danych osobowych w maju 2018 roku - jak się przygotować, aby nie płacić kar?
Prowadząca: Violetta Matusiak, Członek Zarządu DPAG
07.11, godz: 10:00 FAKTORING: Analiza ofert i porównanie rozwiązań factoringowych oferowanych na polskim rynku.
Prowadzący: Paweł Nowak, Dyrektor ds. Sprzedaży, Członek Zarządu BGŻ BNP Paribas Faktoring
21.11, godz: 10:00 PODATKI: Planowane zmiany w podatku od towarów i usług
Prowadząca: Kinga Baran, Doradca podatkowy, Dyrektor Działu Doradztwa Podatkowego w Mazars
28.11, godz: 10:00 UBEZPIECZENIA: Jak odczytywać i weryfikować sygnały w branży minimalizując ryzyko niewypłacalności?
Prowadzący: Michał Modrzejewski, Dyrektor Działu Analiz Branżowych w Euler Hermes
12.12, godz: 10:00 AGRO: Trendy w sektorze rolno – spożywczym
Prowadząca: Marta Skrzypczyk, Starszy Ekspert ds. Analiz Sektorowych i Rynków Rolnych w Banku BGŻ BNP Paribas

Dodatkowe informacje:

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo na stronie internetowej wydarzenia. Zapraszamy do rejestracji!

Share