Mazars sponsorem Open de Golf Trophée France-Pologne 2018

„Open de Golf” to kontynuacja polsko-francuskich spotkań golfowych organizowanych w ostatnich latach zarówno w Polsce jak i we Francji przy zaangażowaniu, między innymi, Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej (CCIFP). „Open de Golf Trophée France – Pologne 2018” organizowany jest przy współpracy Mazars i UFE Pologne (Union des Français de l’Étranger).

Celem jest stworzenie projektu o charakterze wieloletnim, skierowanego do środowiska Francuzów w Polsce oraz Polaków współpracujących z  Francją w wielu obszarach, a przede wszystkim gospodarczym. W efekcie chodzi o zacieśnianie i pogłębianie tradycyjnych  relacji  polsko-francuskich, a także integrację środowiska Francuzów żyjących poza swoim ojczystym krajem.

Turniej dedykowany jest amatorom i zawodowcom. Takie połączenie z jednej strony dla zawodowców, to kolejna okazja udziału w profesjonalnym turnieju, z drugiej strony dla amatorów okazja do poznania tej dyscypliny sportu.

Tegoroczny turniej rozegrany został na 18 dołkowym polu First Warsaw Golf & Country Club w Rajszewie w dniach 5-7 października 2018 roku, Wzięło w nim udział 60 zawodowców oraz 64 amatorów (kobiety i mężczyźni).

Więcej informacji na stronie turnieju.