Mazars numerem 1 w rankingu firm doradczych w Polsce

Mazars zajął 1. miejsce w rankingu firm doradczych według przewodnika "Book of Lists 2018/2019", wydawanego przez "Warsaw Business Journal".

Uroczysta gala podsumowująca tegoroczną edycję publikacji odbyła się w dniu 17 września 2018 roku w hotelu Polonia w Warszawie.

Odbierając nagrodę za zajęcie 1. miejsca  Jan Fido, dyrektor Działu Doradztwa Mazars w Polsce powiedział: „Doradztwo to obszar, który wciąż rozwijamy i w którym wciąż się doskonalimy, aby pomagać przedsiębiorstwom w osiąganiu założonych wyników i uzyskiwaniu przewagi konkurencyjnej w czasach, gdy globalizacja, koszty, czas, wynik i jakość stają się kluczowymi czynnikami sukcesu. Pragnę bardzo podziękować za to wyróżnienie naszym klientom. Dziękuję i gratuluję całemu mojemu zespołowi – bo to nasz wspólny sukces”.

Jednocześnie Mazars utrzymał wysoką pozycję w innych opublikowanych rankingach:

2. miejsce w kategorii Firmy Księgowe

5. miejsce w kategorii Firmy oferujące usługi biznesowe

9. miejsce w kategorii Firmy Doradztwa Podatkowego (firmy średnie)

Cieszymy się, że ponownie uplasowaliśmy się wysoko w rankingach. Doskonała pozycja w kategorii „Firmy Doradcze” potwierdza, że dzięki stałemu rozwojowi Mazars zajmuje wiodące miejsca w wielu obszarach swojej działalności. Bardzo dziękujemy naszym Pracownikom i Klientom, którzy do tego sukcesu codziennie się przyczyniają”. – powiedział Michel Kiviatkowski, Partner Zarządzający Mazars w Polsce.

"Book of Lists" to przewodnik po polskim biznesie i gospodarce, od wielu lat traktowany jako narzędzie pracy dla polskich biznesmenów, a zagranicznym inwestorom służący jako pierwsze źródło informacji o naszym kraju i tutejszym środowisku biznesowym. Ta polsko-angielska publikacja biznesowa prezentuje ponad 2 tysiące najbardziej prosperujących firm z sektorów gospodarki B2B w Polsce – doradczego, finansowego, budowlanego i nieruchomościowego, usługowego, transportu i logistyki, edukacji, IT, podróży i wypoczynku, gospodarki i przemysłu. Tegoroczna edycja uwzględnia dane za rok 2017.