Najnowsze wiadomości

Wiadomości Mazars.

Mazars ogłasza wzrost przychodów o 12,8% i przyspiesza tempo rozwoju międzynarodowego

Międzynarodowa, zintegrowana firma audytorsko-doradcza Mazars kontynuuje swój wzrost. Na początku stycznia do grupy Mazars dołączyły biura w dwóch nowych krajach - Kolumbii i Ugandzie. Obecnie grupa prowadzi działalność w 86 krajach i terytoriach zależnych. Grupa zamierza osiągnąć przychody w wysokości ponad 2 miliardów euro do roku 2020 w stosunku do 1,5 miliarda euro obecnie.

Joanna Stygar nowym partnerem Mazars w Polsce

Do grona Partnerów Mazars w Polsce dołączyła Joanna Stygar, obejmując stanowisko Partnera Lokalnego. Związana z firmą od ponad 10 lat, dotychczas pełniła funkcję Dyrektora w Dziale Audytu i Koordynatora German Desk.

Mobile-first - najnowsze informacje na wyciągnięcie ręki dzięki nowej aplikacji Mazars

Nowa aplikacja mobilna MazarsLive! umożliwia użytkownikom dostęp do najważniejszych wiadomości z biur Mazars na wszystkich kontynentach, a także wgląd w najgorętsze tematy kształtujące dzisiejszy świat biznesu. Od nowoczesnego wyglądu po spersonalizowany kanał informacyjny i przyjazny dla użytkownika interfejs - aplikacja zmienia sposób, w jaki komunikujemy się zarówno z naszymi wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi interesariuszami.

Mazars wprowadza bazy danych Cen Transferowych

Mazars przedstawia swoją najnowszą innowację: dwie bazy danych online tworzące unikalne platformy, które pomogą międzynarodowym firmom w identyfikacji i porównywaniu wymogów w zakresie cen transferowych oraz CbCR.

The Best Annual Report 2016 – nagrody przyznane!

Już po raz dwunasty Instytut Rachunkowości i Podatków ogłosił wyniki konkursu "The Best Annual Report", którego celem jest promowanie raportów rocznych o największej wartości użytkowej dla akcjonariuszy i inwestorów. Firma Mazars miała zaszczyt być partnerem tegorocznej edycji.

Biznesuj bezpiecznie: e-warsztaty

„Biznesuj bezpiecznie: e-warsztaty” to cykl sześciu webinariów zorganizowanych przez firmy doradczo-usługowe z różnych branż z myślą o małych, średnich i dużych przedsiębiorcach.

Share