Najnowsze wiadomości

Wiadomości Mazars.

Mazars sponsorem Open de Golf Trophée France-Pologne 2018

„Open de Golf” to kontynuacja polsko-francuskich spotkań golfowych organizowanych w ostatnich latach zarówno w Polsce jak i we Francji przy zaangażowaniu między innymi Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej (CCIFP). „Open de Golf Trophée France – Pologne 2018” organizowany jest przy współpracy Mazars i UFE Pologne (Union des Français de l’Étranger).

The Best Annual Report 2017

Ruszyła 13. edycja konkursu „The Best Annual Report” organizowanego przez Instytut Rachunkowości i Podatków. Mazars po raz kolejny jest Partnerem Merytorycznym konkursu oraz Partnerem Gali Finałowej.

Cele Zrównoważonego Rozwoju a Wartość Dodana Biznesu

Kiedy ogłoszono 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju (CZR) i 169 zamierzeń, dla wszystkich zainteresowanych stron na świecie - rządów, instytucji regulujących, firm oraz ludności - przekaz był jasny – aby ochronić świat dla przyszłych pokoleń musimy robić więcej niż dotychczas. Gdzie jesteśmy obecnie i w jaki sposób firmy reagują na wyzwania współczesnego świata? Zespół Liderów Zrównoważonego Wzrostu Mazars opisuje te zagadnienia i nie tylko w Roczniku 2018 – Ogólne Cele.

Mazars Corporate Finance doradzał grupie Fauché w procesie sprzedaży jej polskiej spółki zależnej, Fauché Polska

Zespoły Corporate Finance w Mazars we Francji i w Polsce doradzały grupie Fauché w związku z przejęciem jej polskiej spółki przez jej kadrę zarządzającą w ramach transakcji typu MBO sponsorless. Ta operacja potwierdza zamiary przyspieszenia rozwoju grupy Fauché poprzez koncentrację na rynku francuskim, jednocześnie zapewniając płynne przejście w spółce Fauché Polska.

Mazars wraz z King’s College London uruchamia program LL.M międzynarodowego prawa podatkowego

Mazars, międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach doradczych i księgowych nawiązała współpracę z wydziałem prawa londyńskiego uniwersytetu King’s College London - The Dickson Poon School of Law w zakresie programu LL.M (ang. Master in Laws) międzynarodowego prawa podatkowego realizowanego za pośrednictwem nowoczesnego środowiska do nauki online. Mazars jest pierwszą firmą oferującą swoim pracownikom program LL.M międzynarodowego prawa podatkowego, który przez najbliższe dwa lata jest dostępny wyłącznie dla profesjonalistów Mazars zajmujących się prawem podatkowym. Grupa inauguracyjna obejmuje uczestników z czterech kontynentów.

The Next CFO

Masz dość czekania na kolejny sezon ulubionego serialu? Poznaj The Next CFO, telewizję internetową, gdzie w rolach głównych występują międzynarodowi menedżerowie finansowi. Siedem nowoczesnych, oryginalnych odcinków poświęconych jest zmieniającej się roli Dyrektora Finansowego.

Mazars 5. firmą audytorską w Polsce

Mazars zajmuje 5. pozycję na rynku usług audytorskich w Polsce według Rankingu firm audytorskich wg przychodów z audytu opublikowanego przez dziennik „Rzeczpospolita” w dniu 17 kwietnia 2018 roku oraz awansował na 7. miejsce w Rankingu firm audytujących spółki giełdowe Gazety Giełdy i Inwestorów "Parkiet”.

Share