Najnowsze wiadomości

Wiadomości Mazars.

The Next CFO

Masz dość czekania na kolejny sezon ulubionego serialu? Poznaj The Next CFO, telewizję internetową, gdzie w rolach głównych występują międzynarodowi menedżerowie finansowi. Siedem nowoczesnych, oryginalnych odcinków poświęconych jest zmieniającej się roli Dyrektora Finansowego.

Mazars 5. firmą audytorską w Polsce

Mazars zajmuje 5. pozycję na rynku usług audytorskich w Polsce według Rankingu firm audytorskich wg przychodów z audytu opublikowanego przez dziennik „Rzeczpospolita” w dniu 17 kwietnia 2018 roku oraz awansował na 7. miejsce w Rankingu firm audytujących spółki giełdowe Gazety Giełdy i Inwestorów "Parkiet”.

Mazars ogłasza wzrost przychodów o 12,8% i przyspiesza tempo rozwoju międzynarodowego

Międzynarodowa, zintegrowana firma audytorsko-doradcza Mazars kontynuuje swój wzrost. Na początku stycznia do grupy Mazars dołączyły biura w dwóch nowych krajach - Kolumbii i Ugandzie. Obecnie grupa prowadzi działalność w 86 krajach i terytoriach zależnych. Grupa zamierza osiągnąć przychody w wysokości ponad 2 miliardów euro do roku 2020 w stosunku do 1,5 miliarda euro obecnie.

Joanna Stygar nowym partnerem Mazars w Polsce

Do grona Partnerów Mazars w Polsce dołączyła Joanna Stygar, obejmując stanowisko Partnera Lokalnego. Związana z firmą od ponad 10 lat, dotychczas pełniła funkcję Dyrektora w Dziale Audytu i Koordynatora German Desk.

Mobile-first - najnowsze informacje na wyciągnięcie ręki dzięki nowej aplikacji Mazars

Nowa aplikacja mobilna MazarsLive! umożliwia użytkownikom dostęp do najważniejszych wiadomości z biur Mazars na wszystkich kontynentach, a także wgląd w najgorętsze tematy kształtujące dzisiejszy świat biznesu. Od nowoczesnego wyglądu po spersonalizowany kanał informacyjny i przyjazny dla użytkownika interfejs - aplikacja zmienia sposób, w jaki komunikujemy się zarówno z naszymi wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi interesariuszami.

Mazars wprowadza bazy danych Cen Transferowych

Mazars przedstawia swoją najnowszą innowację: dwie bazy danych online tworzące unikalne platformy, które pomogą międzynarodowym firmom w identyfikacji i porównywaniu wymogów w zakresie cen transferowych oraz CbCR.

Podejmowanie działalności za granicą

Niezależny podmiot z grupy The Economist, Economist Intelligence Unit (EIU) napisał serię artykułów sponsorowanych przez Mazars, koncentrując się na pięciu wyzwaniach stojących przez małymi i średnimi przedsiębiorstwami, które rozpoczynają działalność za granicą. Działalność w nieznanym otoczeniu jest z jednej strony sporym wyzwaniem, ale z drugiej kryje w sobie ogromny potencjał.

Share