Najnowsze wiadomości

Wiadomości Mazars.

Mazars wraz z King’s College London uruchamia program LL.M międzynarodowego prawa podatkowego

Mazars, międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach doradczych i księgowych nawiązała współpracę z wydziałem prawa londyńskiego uniwersytetu King’s College London - The Dickson Poon School of Law w zakresie programu LL.M (ang. Master in Laws) międzynarodowego prawa podatkowego realizowanego za pośrednictwem nowoczesnego środowiska do nauki online. Mazars jest pierwszą firmą oferującą swoim pracownikom program LL.M międzynarodowego prawa podatkowego, który przez najbliższe dwa lata jest dostępny wyłącznie dla profesjonalistów Mazars zajmujących się prawem podatkowym. Grupa inauguracyjna obejmuje uczestników z czterech kontynentów.

The Next CFO

Masz dość czekania na kolejny sezon ulubionego serialu? Poznaj The Next CFO, telewizję internetową, gdzie w rolach głównych występują międzynarodowi menedżerowie finansowi. Siedem nowoczesnych, oryginalnych odcinków poświęconych jest zmieniającej się roli Dyrektora Finansowego.

Mazars 5. firmą audytorską w Polsce

Mazars zajmuje 5. pozycję na rynku usług audytorskich w Polsce według Rankingu firm audytorskich wg przychodów z audytu opublikowanego przez dziennik „Rzeczpospolita” w dniu 17 kwietnia 2018 roku oraz awansował na 7. miejsce w Rankingu firm audytujących spółki giełdowe Gazety Giełdy i Inwestorów "Parkiet”.

Mazars ogłasza wzrost przychodów o 12,8% i przyspiesza tempo rozwoju międzynarodowego

Międzynarodowa, zintegrowana firma audytorsko-doradcza Mazars kontynuuje swój wzrost. Na początku stycznia do grupy Mazars dołączyły biura w dwóch nowych krajach - Kolumbii i Ugandzie. Obecnie grupa prowadzi działalność w 86 krajach i terytoriach zależnych. Grupa zamierza osiągnąć przychody w wysokości ponad 2 miliardów euro do roku 2020 w stosunku do 1,5 miliarda euro obecnie.

Joanna Stygar nowym partnerem Mazars w Polsce

Do grona Partnerów Mazars w Polsce dołączyła Joanna Stygar, obejmując stanowisko Partnera Lokalnego. Związana z firmą od ponad 10 lat, dotychczas pełniła funkcję Dyrektora w Dziale Audytu i Koordynatora German Desk.

Mobile-first - najnowsze informacje na wyciągnięcie ręki dzięki nowej aplikacji Mazars

Nowa aplikacja mobilna MazarsLive! umożliwia użytkownikom dostęp do najważniejszych wiadomości z biur Mazars na wszystkich kontynentach, a także wgląd w najgorętsze tematy kształtujące dzisiejszy świat biznesu. Od nowoczesnego wyglądu po spersonalizowany kanał informacyjny i przyjazny dla użytkownika interfejs - aplikacja zmienia sposób, w jaki komunikujemy się zarówno z naszymi wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi interesariuszami.

Mazars wprowadza bazy danych Cen Transferowych

Mazars przedstawia swoją najnowszą innowację: dwie bazy danych online tworzące unikalne platformy, które pomogą międzynarodowym firmom w identyfikacji i porównywaniu wymogów w zakresie cen transferowych oraz CbCR.

Share