Najnowsze wiadomości

Wiadomości Mazars.

Zrównoważony rozwój napędzany technologią

Economist Intelligence Unit wydał zbiór artykułów sponsorowanych przez Mazars, które badają związek regulacji i technologii ze zrównoważonym rozwojem. Poniższy artykuł omawia postępujące zaawansowanie technologii związanych z działaniami prowadzącymi do zrównoważonego rozwoju oraz z raportowaniem o nich, takimi jak eksploracja danych o tematyce ESG (environmental, social, corporate governance) czy blockchain voting.

CEE Business Services Awards 2019

Mazars został Audytorem tegorocznej edycji CEE Business Services Awards, która odbędzie się w dniach 30-31 stycznia 2019 r. w hotelu Intercontinental w Warszawie. Podczas tego wydarzenia, zostaną nagrodzone najlepsze firmy operujące w sektorach SSC, CoEs, BPO i Digital Sourcing za wyjątkowe osiągnięcia w sektorze usług dla biznesu w Europie Środkowo-Wschodniej. To już 7. edycja konkursu.

Zrównoważony rozwój, a ustawodawstwo: 5 pytań i odpowiedzi

Od dobrowolnej sprawozdawczości po raportowanie obowiązkowe - ustawodawstwo może być jedną z najsilniejszych metod promowania zrównoważonych praktyk w firmach. Ale czy zrównoważony rozwój można zmierzyć i kto powinien być odpowiedzialny za sprawowanie nad nim kontroli? Odpowiedź na te pytania może zależeć od kraju, sektora i gałęzi rynku.

Zrównoważony rozwój: czas podjąć kolejne kroki

Chcąc zwrócić uwagę na jeden z najważniejszych światowych problemów, Mazars podjął współpracę z Economist Intelligence Unit aby przeanalizować związek między zrównoważonym rozwojem, a regulowaniem go przepisami prawnymi. Wynikiem tej analizy jest artykuł, który bada sposoby mierzenia i pobudzania trwałego rozwoju oraz zróżnicowanie zrównoważonych praktyk stosowanych w różnych krajach.

The Best Annual Report 2017 – nagrody przyznane!

Już po raz trzynasty Instytut Rachunkowości i Podatków ogłosił wyniki konkursu "The Best Annual Report", którego celem jest promowanie raportów rocznych o największej wartości użytkowej dla akcjonariuszy i inwestorów. Firma Mazars miała zaszczyt być partnerem tegorocznej edycji.

Share