Najnowsze wiadomości

Wiadomości Mazars.

Mazars sponsorem Open de Golf Trophée France-Pologne 2018

„Open de Golf” to kontynuacja polsko-francuskich spotkań golfowych organizowanych w ostatnich latach zarówno w Polsce jak i we Francji przy zaangażowaniu, między innymi, Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej (CCIFP). „Open de Golf Trophée France – Pologne 2018” organizowany jest przy współpracy Mazars i UFE Pologne (Union des Français de l’Étranger).

The Best Annual Report 2017 – nagrody przyznane!

Już po raz trzynasty Instytut Rachunkowości i Podatków ogłosił wyniki konkursu "The Best Annual Report", którego celem jest promowanie raportów rocznych o największej wartości użytkowej dla akcjonariuszy i inwestorów. Firma Mazars miała zaszczyt być partnerem tegorocznej edycji.

The Best Annual Report 2017

Ruszyła 13. edycja konkursu „The Best Annual Report” organizowanego przez Instytut Rachunkowości i Podatków. Mazars po raz kolejny jest Partnerem Merytorycznym konkursu oraz Partnerem Gali Finałowej.

Cele Zrównoważonego Rozwoju a Wartość Dodana Biznesu

Kiedy ogłoszono 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju (CZR) i 169 zadań, dla wszystkich zainteresowanych stron na świecie - rządów, instytucji regulujących, firm oraz ludności - przekaz był jasny – aby ochronić świat dla przyszłych pokoleń musimy robić więcej niż dotychczas. Gdzie jesteśmy obecnie i w jaki sposób firmy reagują na wyzwania współczesnego świata? Zespół Liderów Zrównoważonego Wzrostu Mazars opisuje te zagadnienia i nie tylko w Roczniku 2018 – Ogólne Cele.

Mazars Corporate Finance doradzał grupie Fauché w procesie sprzedaży jej polskiej spółki zależnej, Fauché Polska

Zespoły Corporate Finance w Mazars we Francji i w Polsce doradzały grupie Fauché w związku z przejęciem jej polskiej spółki przez jej kadrę zarządzającą w ramach transakcji typu MBO sponsorless. Ta operacja potwierdza zamiary przyspieszenia rozwoju grupy Fauché poprzez koncentrację na rynku francuskim, jednocześnie zapewniając płynne przejście w spółce Fauché Polska.

Share