Przewodnik Biznesowy dla Europy Środkowo-Wschodniej na czas pandemii COVID-19

Pandemia COVID-19 to stale ewoluujący globalny kryzys, który stwarza wiele wyzwań dla firm na całym świecie. Ponieważ rządy podejmują bezprecedensowe działania, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa, firmy muszą stawić czoła coraz bardziej złożonemu środowisku, w którym działają.

Aby pomóc Państwa firmie poradzić sobie z różnymi zmianami legislacyjnymi, Mazars w Europie Środkowo-Wschodniej opracował przewodnik podsumowujący główne ulgi podatkowe i środki przedsięwzięte przez rządy w każdym kraju Europy Środkowej i Wschodniej, w którym obecna jest firma Mazars.

Kontakty

COVID-19 1600x700.png

COVID-19: Jak możemy Państwu pomóc?

Mazars w Polsce powołał grupę zadaniową doradztwa biznesowego, która może pomóc Państwa firmie w kontekście epidemii Covid-19 i jego konsekwencji dla otoczenia biznesowego. Niezależnie od tego, czy reprezentują Państwo polską czy międzynarodową firmę działającą w Polsce, nasi doradcy proponują rozwiązania dostosowane do potrzeb w następujących obszarach, przyczyniając się do wytworzenia odporności, ochrony i ciągłości działalności.