Konferencje

Mazars bierze aktywny udział w życiu gospodarczym.
Nasi eksperci są prelegantami na licznych konferencjach i seminariach.

2nd Polish Outsourcing Forum

We cordially invite you to the 2nd Polish Outsourcing Forum organized by Puls Biznesu, which will be held on 26-27 September at Novotel Airport Hotel in Warsaw. During the Forum, the most important issues affecting the outsourcing market will be discussed. There will be also presented the best and most effective implementation examples from our domestic market.

VI Kongres CFO Spółek Giełdowych SEG

W imieniu Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych mamy przyjemność zaprosić do udziału w VI Kongresie CFO Spółek Giełdowych SEG. Kongres odbędzie się w dniach 25-26 października 2017 roku w Centrum Kongresowym Hotelu Warszawianka w Jachrance.

BIZNES versus FISKUS – FINANSE I PODATKI

Jako partner wydarzenia serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Forum Podatkowo-Finansowego „BIZNES versus FISKUS – FINANSE I PODATKI” organizowanego przez Movida Conferences w dniach 6-8 czerwca 2017 roku w Warszawie.

Warsztaty | Chiny: praktyczne aspekty współpracy

Mazars ma przyjemność zaprosić Państwa na warsztaty "Chiny: praktyczne aspekty współpracy" organizowane przez COIE Urzędu Marszałkowskiego i Bank Zachodni WBK w dn. 4 kwietnia w Szczecinie, których jest partnerem. Warsztaty będą okazją do nawiązania ważnych kontaktów biznesowych, a także skorzystania z porady ekpertów z zakresu prowadzenia działalnosci z Chinami.

Warsztat | Strategia rozwoju międzynarodowego Centrum Usług Wspólnych

Serdecznie zapraszamy na warsztat organizowany przez MMC Polska pt. "Strategia rozwoju międzynarodowego Centrum Usług Wspólnych", który odbędzie się w dniach 22-23 lutego 2017 r. w Warszawie. Podczas warsztatu wykładu na temat opracowania strategii rozwoju międzynarodowego Centrum Usług Wspólnych udzieli Jacek Goliszewski, Dyrektor w Dziale Doradztwa Mazars.

XIII Doroczna Konferencja Podatkowa

W imieniu Stowarzyszenia Księgowych w Polsce zapraszamy Państwa do udziału w XIII Dorocznej Konferencji Podatkowej, która organizowana jest we współpracy z Mazars w dniach 26-27 stycznia 2017 r. w Warszawie.

The BSS Forum

The BSS Forum to międzynarodowa konferencja sektora usług dla biznesu organizowana w dniu 31 stycznia 2017 w Lublinie przez Fundację Pro Progressio.

Share