Konferencje

Mazars bierze aktywny udział w życiu gospodarczym.
Nasi eksperci są prelegantami na licznych konferencjach i seminariach.

BIZNES versus FISKUS – FINANSE I PODATKI

Jako partner wydarzenia serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Forum Podatkowo-Finansowego „BIZNES versus FISKUS – FINANSE I PODATKI” organizowanego przez Movida Conferences w dniach 6-8 czerwca 2017 roku w Warszawie.

Warsztaty | Chiny: praktyczne aspekty współpracy

Mazars ma przyjemność zaprosić Państwa na warsztaty "Chiny: praktyczne aspekty współpracy" organizowane przez COIE Urzędu Marszałkowskiego i Bank Zachodni WBK w dn. 4 kwietnia w Szczecinie, których jest partnerem. Warsztaty będą okazją do nawiązania ważnych kontaktów biznesowych, a także skorzystania z porady ekpertów z zakresu prowadzenia działalnosci z Chinami.

Warsztat | Strategia rozwoju międzynarodowego Centrum Usług Wspólnych

Serdecznie zapraszamy na warsztat organizowany przez MMC Polska pt. "Strategia rozwoju międzynarodowego Centrum Usług Wspólnych", który odbędzie się w dniach 22-23 lutego 2017 r. w Warszawie. Podczas warsztatu wykładu na temat opracowania strategii rozwoju międzynarodowego Centrum Usług Wspólnych udzieli Jacek Goliszewski, Dyrektor w Dziale Doradztwa Mazars.

XIII Doroczna Konferencja Podatkowa

W imieniu Stowarzyszenia Księgowych w Polsce zapraszamy Państwa do udziału w XIII Dorocznej Konferencji Podatkowej, która organizowana jest we współpracy z Mazars w dniach 26-27 stycznia 2017 r. w Warszawie.

The BSS Forum

The BSS Forum to międzynarodowa konferencja sektora usług dla biznesu organizowana w dniu 31 stycznia 2017 w Lublinie przez Fundację Pro Progressio.

XII Doroczna Konferencja Rachunkowości

W imieniu Stowarzyszenia Księgowych w Polsce serdecznie zapraszamy Państwa na XII Doroczną Konferencję Rachunkowości, organizowaną we współpracy z Mazars. Konferencja odbędzie się w dniach 23-25 listopada 2016 r. w Hotelu Bania Thermal&Ski**** w Białce Tatrzańskiej.

Share