Najnowsze wiadomości

Wiadomości Mazars.

The Best Annual Report 2016

Ruszyła XII edycja konkursu „The Best Annual Report” organizowanego przez Instytut Rachunkowości i Podatków. Mazars już po raz siódmy z rzędu jest Partnerem Merytorycznym konkursu oraz Partnerem Gali Finałowej.

Przywództwo w kulturze korporacyjnej: badanie i raport 2017

Kultura korporacyjna jest szeroko dyskutowanym tematem w świecie biznesu. Mówi się o niej zarówno jako o przyczynie sukcesu, jak i porażki. Są dowody na to, że styl zarządzania ma wpływ na całą kulturę korporacyjną – ale co to właściwie znaczy? Jakie działania podejmują zarządy i zespoły kierownicze w dziedzinie kultury korporacyjnej i jak bardzo są zorientowane w “faktycznej sytuacji” w ich spółkach i organizacjach?

Przyszłość usług finansowych: przeobrażenie branży

Mazars we współpracy z Economist Intelligence Unit opracował serię artykułów na temat wyzwań, przed którymi stoi obecnie sektor usług finansowych. Ich treść koncentruje się wokół transformacji sektora i wizji jego przyszłości z trzech różnych perspektyw: technologicznej, prawnej oraz z perspektywy zmiany modelu biznesowego.

Podejmowanie działalności za granicą

Niezależny podmiot z grupy The Economist, Economist Intelligence Unit (EIU) napisał serię artykułów sponsorowanych przez Mazars, koncentrując się na pięciu wyzwaniach stojących przez małymi i średnimi przedsiębiorstwami, które rozpoczynają działalność za granicą. Działalność w nieznanym otoczeniu jest z jednej strony sporym wyzwaniem, ale z drugiej kryje w sobie ogromny potencjał.

Mazars CEE Business Forum 2016

The “Mazars CEE Business Forum”, dedicated to the current situation in BPO and SSC sector in Central and Eastern Europe took place on 6th and 7th October 2016 in Warsaw. The main conclusion is: the situation in the industry is good and it will only get better.

Share