Najnowsze wiadomości

Wiadomości Mazars.

Podejmowanie działalności za granicą

Niezależny podmiot z grupy The Economist, Economist Intelligence Unit (EIU) napisał serię artykułów sponsorowanych przez Mazars, koncentrując się na pięciu wyzwaniach stojących przez małymi i średnimi przedsiębiorstwami, które rozpoczynają działalność za granicą. Działalność w nieznanym otoczeniu jest z jednej strony sporym wyzwaniem, ale z drugiej kryje w sobie ogromny potencjał.

Mazars partnerem "Rankingu Szpitali 2016"

14 grudnia 2016 roku na łamach dziennika "Rzeczpospolita" został opublikowany Ranking Szpitali, będący elementem ogólnopolskiej akcji „Bezpieczny Szpital Przyszłości 2016”. Publikacja przybliża czytelnikom najlepsze szpitale z całego kraju. To 13. edycja rankingu.

Mazars CEE Business Forum 2016

The “Mazars CEE Business Forum”, dedicated to the current situation in BPO and SSC sector in Central and Eastern Europe took place on 6th and 7th October 2016 in Warsaw. The main conclusion is: the situation in the industry is good and it will only get better.

Wyniki 11. edycji konkursu The Best Annual Report

Już po raz jedenasty Instytut Rachunkowości i Podatków ogłosił wyniki konkursu "The Best Annual Report", którego celem jest promowanie raportów rocznych o największej wartości użytkowej dla akcjonariuszy i inwestorów. Firma Mazars miała zaszczyt być partnerem tegorocznej edycji.

Europejska Reforma Audytu toruje drogę dla nowego środowiska audytorskiego w Europie

Zainicjowany w 2010 roku proces legislacyjny Europejskiej Reformy Audytu dobiegł końca w momencie gdy nowe Rozporządzenie i zmieniona Dyrektywa zostały przegłosowane przez Parlament Europejski w dn. 3 kwietnia 2014 roku. Reforma ta została przyjęta po intensywnej i niezwykle owocnej debacie pomiędzy wszystkimi zainteresowanymi interesariuszami i graczami na rynku. Nowe akty prawne zaczęły obowiązywać 17 czerwca 2016 r. Biorąc pod uwagę wagę tej reformy, Mazars pragnie wciąż dostarczać informacje na temat wprowadzonych zmian, zarówno na szczeblu unijnym, jak i w poszczególnych krajach członkowskich.

Share