Najnowsze wiadomości

Wiadomości Mazars.

The Best Annual Report 2016

Ruszyła XII edycja konkursu „The Best Annual Report” organizowanego przez Instytut Rachunkowości i Podatków. Mazars już po raz siódmy z rzędu jest Partnerem Merytorycznym konkursu oraz Partnerem Gali Finałowej.

Biznesuj bezpiecznie: e-warsztaty

„Biznesuj bezpiecznie: e-warsztaty” to cykl sześciu webinariów zorganizowanych przez firmy doradczo-usługowe z różnych branż z myślą o małych, średnich i dużych przedsiębiorcach.

Przywództwo w kulturze korporacyjnej: badanie i raport 2017

Kultura korporacyjna jest szeroko dyskutowanym tematem w świecie biznesu. Mówi się o niej zarówno jako o przyczynie sukcesu, jak i porażki. Są dowody na to, że styl zarządzania ma wpływ na całą kulturę korporacyjną – ale co to właściwie znaczy? Jakie działania podejmują zarządy i zespoły kierownicze w dziedzinie kultury korporacyjnej i jak bardzo są zorientowane w “faktycznej sytuacji” w ich spółkach i organizacjach?

Przyszłość usług finansowych: przeobrażenie branży

Mazars we współpracy z Economist Intelligence Unit opracował serię artykułów na temat wyzwań, przed którymi stoi obecnie sektor usług finansowych. Ich treść koncentruje się wokół transformacji sektora i wizji jego przyszłości z trzech różnych perspektyw: technologicznej, prawnej oraz z perspektywy zmiany modelu biznesowego.

Podejmowanie działalności za granicą

Niezależny podmiot z grupy The Economist, Economist Intelligence Unit (EIU) napisał serię artykułów sponsorowanych przez Mazars, koncentrując się na pięciu wyzwaniach stojących przez małymi i średnimi przedsiębiorstwami, które rozpoczynają działalność za granicą. Działalność w nieznanym otoczeniu jest z jednej strony sporym wyzwaniem, ale z drugiej kryje w sobie ogromny potencjał.

Share